Rosja podbiła Ukrainę, a Ukraina Polskę?

Oczywiscie najlepiej byc laikiem besserwiserem a stan gospodarki opisywac za pomocą sterowanych ankiet na zamowienie.

4 polubienia

Więc przyjmuję, że od tej pory postępujesz zgodnie ze swoją radą, i opinię o tobie obiecuję do tego dostosować… :wink:

Oj cos cieniutko przedziesz…

1 polubienie

Wizjoner.

1 polubienie

Osioł, nie obrazajac tego szlachetnego zwierzęcia.

2 polubienia

Mam Cie!
Wreszcie wprost :innocent:

1 polubienie

Powiedział ślepy o kolorach… :wink:

To bylo o Kaczynskim
A swoja droga ten kurdupel gotowy zrezygnowac z pieniedzy unijnych z funduszu odbudowy i jak sądzę z kilku przyczyn - UE nie da Polski przerobic na sowiety, wydatki sa kontrolowane, nic uszczknąć się nie da dla siebie, a tym bardziej utopic w idiotycznych inwestycjach.
Ostatnio wystepowal przeciw wprowadzeniu euro. Jakos mnie to nie dziwi, bo przedtem dokladnie analizuje sie gospodarkę, a przy tym zadłużeniu, inflacji, wydajnosci gospodarki i sztucznym utrzymywaniu kursu walut EBC nawet nie pomyśli o wprowadzeniu euro w Polsce po innym przeliczniku niz 1 do 10, a i tak byloby to zaniżone. Więc lepiej udawać, ze nie chcę i uniknąć kompromitacji (przynajmniej na krótką metę).
W ogóle to w koncu chcialabym te dwa ostatnie wywiady Kaczynskiego dla “sieci” przeczytac w całości. Dawaloby to szansę zrozumienia do jakiego stopnia paranoi ten czlowiek doszedl.

2 polubienia

Nie wiem…Nie mam takich ambicji ale to chyba jest wykonalne…

“Sieci” wymagaja prenumeraty, a na tych skaczałych i zagrzybionych placic nie będę.

jestem Polakiem, nie Ukraińcem i mieszkam tu.

A gdzie szałas?

2 polubienia