Same tutaj quizy i quizy, może dla odmiany zagadkę?

Rozwiązałaś @Bocca-Lupo więc wynik jest Ci znany.:yum:

1 polubienie

Jeszcze szanowniejszy kolego @Antykwa
Rozwiązania, to ja się od razu domyśliłem, nie znając tych ptaszków pozostałych, A teraz będę musiał zgadywać ich nazwy, mając po jednej literze. Bo ja na ptaszkach się nie znam. :thinking: :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Myślałam, że za jakiś czas ogłosisz razem z poprawną odpowiedzią :wink:
Tak znam.

Ja ornitologiem też nie jestem @birbant :rofl:

1 polubienie

Weż mnie nie załamuj, :kissing_smiling_eyes:

1 polubienie

Odpowiedź Tobie @anon75849589 jest nieco skomplikowana.
Jeżeli z góry znasz odpowiedzi na pytania (tu, znasz wszystkie ptaki i wiesz jak je wpisać) to zagadka przestaje być zagadką. Staje się marnowaniem długopisu. Rozwiązywanie zagadek to jest szukanie rozwiązania albo w głowie, albo tam gdzie jeszcze można je znaleźć. Np. u pana Googla, to nie jest nielegalne. I ja po to wymyślam zagadki aby dać okazję do sięgnięcia do zasobów własnej pamięci lub znalezienie innego źródła wiedzy.
A że ptaki każdy lubi (może nie wszystkie), więc bawmy się z ptakami. Tym bardziej że na tych kilku się nie skończy.
A dla mnie satysfakcją będzie przesłanie rozwiązania. O efektach dydaktycznych zamilczę.:smiley:

1 polubienie

@Bocca-Lupo, mam zagospodarowanych ptaszków dobre kilkadziesiąt, więc nie ma się co gorączkować. I na pewno będę różne informacje stopniowo przekazywał. :yum:

1 polubienie

A ja jednego. :stuck_out_tongue_winking_eye::innocent:

2 polubienia

Bardzo szanowny kolego @birbant. Rozwiązaniem logogryfu jest nie tylko odczytanie po przekątnej nazwy szefa narady, ale rownież zidentyfikowanie uczestników. A ponieważ wiem że to nie sprawi Ci nadmiernego kłopotu, więc oczekuję przesyłki z rozwiązaniem.:smiley:

1 polubienie

@Antykwa, napisałam,że rozpoznaję tylko jednego ptaka, pozostałe są dla mnie niewiadomą, owszem, szukać mogę, ale dla mnie największa frajda jest wtedy, gdy na coś spojrzę i bum!
wiem, pamiętam, widziałam, czytałam, słyszałam i co najważniejsze ,
zapamiętałam :)))

I ta identyfikacja, to jest ten problem. Ja wiem tylko, jak wróbelek wygląda i nawet tego pewien nie jestem. :thinking::stuck_out_tongue:

Jak jednego z nich wkleiłam w google, to dostałam szokującą odpowiedź: to jest paw/ Widzicie tam pawia? Na tyle wiarygodny jest wujek google :slight_smile:

2 polubienia

Wujek Googel to jest żartowniś. Kiedy ja szukałem obrazka to też pawie się między innymi kręciły. A ptaszek ten też może się poszczycić okazałym ogonem.

Masz okazję poznac krewnych i znajomych wróbelka @birbant .

1 polubienie

Nie jesteś wyjątkiem @anon75849589, znam paru innych którzy chcieliby być geniuszami. A życie jest szare i nieciekawe, więc warto je sobie urozmaicać. :smiley:

1 polubienie

No wiec?gdzie jest rozwiazanie?

1 polubienie

Moje? U Antykwy na PW :slight_smile:

1 polubienie

Myslałem ze ktoś w końcu poda…
Ja nie wiem co to ten wielki ptak bo mi nic nie psauje…Ale jestem ciekaw czy ktoś rozpoznal ptaka kolo diagramu.

2 polubienia

Rozpoznałam wszystkie.

Szanowny @collins02. Ta ptaszkowa zabawa to jest zagadka. Zagadkę trzeba rozwiązać aby poznać zaprezentowane ptaszki.A ponieważ to jest naprawdę odprężająca zabawa, więc zapraszam serdecznie, to nie jest trudne. :yum:

1 polubienie