Serwis sportowy 36. WTA FINALS 2023

A Iga przełamała Coco. :grinning:
Ale nie ma spacerku, Iga 3 gemy wyszarpała rywalce z gardła.

Juz jest 3:0…
Tradycja nakazuje teraz przegrać :wink:

1 polubienie

Nie ma spacerka, Iga, naprawdę ciężko wywalczyła te 3 gemy. Świetny tenis od początku. Wyniki podaję powyżej.

Na 4:0 ,do zera…

1 polubienie

Coco, właśnie jebła rakietą o kort… :joy:

1 polubienie

I bajgelek dla Igi. Coco 3 gemy się stawiała, ale 3 następne, to koncert Igi.

1 polubienie

Trudno mnie ślepemu…Ale wynika z tego nie lada dominacja.Coco dorobila sie juz pozycji.Moim zdaniem zbliżonej do…Alcaraza ale jednak.
Pytanie jest oczywiste.Czy to jest knock out czy bedzie jeszcze gra?

1 polubienie

Masz jeszcze mnie… :grinning:
Pierwszy gem dla Coco w tym meczu.

I drugi. Źle się robi - Iga przełamana.

1 polubienie

Kuźwa, nie tak mało być, Iga obniżyła lot, a Coco, jak w transie.

1 polubienie

Powoli!!!
To druga i trzecia rakieta a nie np. 2 kontra 178

1 polubienie

Iga przełamała i doprowadziła do remisu.

1 polubienie

Iga wyrównała, Coco zrobiła 3 podwójne błędy serwisowe pod rząd i sama się przełamała.

1 polubienie

Tego w poznanskich kinach nie grali… :rofl:
3 razy…

1 polubienie

Pozamiatane.Nie myślałem że będzie tak łatwo…
Coco jakby nie była sobą…

:+1: :+1:

:grinning:
Brawo Iga…!!!

1 polubienie

Jutro bedziemy czytać o tym,jak to Coco przed lustrrem stanęła :wink:

1 polubienie

Moje uznanie dla Coco za drugiego seta. Podniosła się, pokazała świetny tenis i sprawiła Idze dużo kłopotów. Ale Iga, to Iga.

Drugi set miał zgoła inne oblicze. Gauff włączyła się do gry, a grać potrafi, co udowodniła w tym secie. Był to set długich, pięknych wymian i prostych błędów. Zawodniczkom przeszkadzał porywisty wiatr i nawierzchnia nowego kortu. Iga oprócz jakości wykazała stalowe nerwy. Jest już w półfinale, zreszta, z Jabeur powinna dać sobie radę.
Gauff ma Vondrousową i też, moim zdaniem jest faworytką, być może Iga z Coco spotkają się w finale…

A Sabalenka z Rybakiną grają o życie. W grze jeszcze pozostaje Pegula, też jest w mocnej dyspozycji. Ciekawie będzie.

Idę spać, bo jutro przede mną jazda do Polski.

1 polubienie

Jeszcze jedna informacja dla Ciebie. Obudziła się Jabeur i wygrała z Vondrouskową 6.4 6:3. Oznacza to, iż nasza Iga musi z nią wygrać by awansować z pierwszego miejsca, bo drugie sobie już zapewniła wygrywając z Coco. Gdyby Czeszka wygrał choć jednego seta, to Iga już by miała pierwsze miejsce.
A w półfinale wtedy Iga trafia na Sabalenkę lub Rybakinę albo na… Sakkari, co jest mało prawdppodobne ponieważ Greczynka musiała by z Pegulą wygrać. A Coco nadziewa się na Pegulę.

1 polubienie

Wszystko wskazuje na to że mecz Coco z Pegulą byłby dla Igi najlepszym rozwiązaniem…Choć to troche fusy…Wróżenie z fusów.

2 polubienia

Warto pamietać że Coco i Pegula grają razem jeszcze debla…Nie śledzę debla specjalnie i nie wiem z czego to wynika…Wydawało mi sie że inne zawodniczki w tym celują jak np. D.Krawczyk czy jakas Australijka i Niemka Siegmund…
Był czas na odpoczynek przed prestiżowym turniejem.Nie powinno to wgniatać specjalnie w kort jak to sie czasem dzieje latem…
Ale…Kto wie? :thinking:

1 polubienie