Skąd się biorą idioci?

Taka sytuacja

5 polubień

Ta jasne… A w Smoleńsku był zamach xd

Nie dawałabym za to nie wiadomo jakich kar, ale równowartość zmarnowanej dawki i czas zmarnowany przez osoby ze służby zdrowia kazałabym takim mądralom opłacić. W imię czego mamy im fundować rozrywkę swoim kosztem?

9 polubień

Nie wiem skad sie biora, ale chyba nie z in vitro???
@joko nic im nie zrobisz, szczepionki nie sa obowiazkowe
Gdyby zażądać potwierdzenia stawienia sie to moze bylaby podstawa prawna do jakiegos mandatu.

2 polubienia

Ci ludzie to z gatunku tych samych, którzy którzy zniszczą oświetlenie na ulicy, pobazgrają ściankę wiaty na przystanku, wrzucą na klatce schodowej psie gówienko do dziecinnego wózka. Są niestety tacy, których cieszą takie dziwne dla nas zachowania i raczej nic z tym nie zrobimy. Idioci też mają prawo żyć. Nie rozumiem dlaczego naszym kosztem ale mają prawo, bo nikt ich nie karze. Wszelkie takie zachowanie to “mała szkodliwość społeczna”. Kiedy będzie większa? Jak wydłubią komuś oko albo podpalą go żywcem?

5 polubień

Proponuję aby taka osoba została doprowadzona siłą i zaszczepiona na wszystko co możliwe łącznie z tą szczepionką którą w wojsku dawali. Chyba że opłaci koszty gotowości personelu, szczepionki,interwencji i poszukiwań.

4 polubienia

Ja bym proponowala swiecona wodę z koscielnej kropielnicy, odstala po niedzielnej mszy. I rolke folii metalowej w promocji

1 polubienie

Ale wstrzyknąć wodę domięśniowo?

Dlaczego nie? Nie zaszkodzi w takiej ilosci jak sa szczepionki. Nie wiem jak z flora i fauna z takiej wody?
https://www.google.com/amp/s/www.wprost.pl/amp/417640/niebezpieczna-woda-swiecona-bakterie-kalowe-w-86-proc-probek.html

2 polubienia

Nie do końca. Woda wstrzyknięta w mięsień coś tam robi. Nawet kiedyś tak wojska unikali bo po wstrzyknięciu w udo jakiś czas noga była sztywna.

Gdzie harmonik. On lubi bakterie kałowe.

3 polubienia

Tworzy nową teorię spiskową na youtube.

2 polubienia

Moze kwestia ilosci?
Kapieli w Gangesie to nie ma co proponowac, bo ja widac po tym co dzieje sie w Indiach jest wysoce nieskuteczna.

Myslisz o jego koprofagii sennej? :rofl:

Możliwe że o ilość chodzi. Ale już są propozycje by uznać to za świadome narażanie życia ludzkiego.

1 polubienie

Jeśli to się wyda i okaże się, że to jakaś większą akcja, to znajdzie się na to paragraf

Jest na to paragraf
Art. 160

§ 1. Kto naraża człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

§ 2. Jeżeli na sprawcy ciąży obowiązek opieki nad osobą narażoną na niebezpieczeństwo, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

§ 3. Jeżeli sprawca czynu określonego w § 1 lub 2 działa nieumyślnie, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

§ 4. Nie podlega karze za przestępstwo określone w § 1-3 sprawca, który dobrowolnie uchylił grożące niebezpieczeństwo.

§ 5. Ściganie przestępstwa określonego w § 3 następuje na wniosek pokrzywdzonego.

2 polubienia

No właśnie o czyms takim myślałam.

1 polubienie

Więc wystarczyło by wsadzić z 5 i cały nurt anty szczepionkowy padnie.

Cwaniactwo i głupotę trzeba tępić.

2 polubienia