Słuchajta przecież można wychodzić z domu

A nawet trzeba. Pogoda piękna. Wystarczy unikać ludzi. Już wczoraj byłem w parku i nad wodą. Jest pięknie. Cisza, ptaszki wiją gniazda, drzewa kwitną.
Rower przygotowany.
Idzie wiosna :sun_with_face:

Można się też w spokoju napić. Na łonie natury.

4 polubienia

Nie ma to jak łyk gorzałki pośród DSHN-u! :slight_smile:

7 polubień

Ojjj… bo wywołasz wilka z lasu :wink:

4 polubienia

Nawet dziada spotkałem z wykrywaczem metalu w lesie. Żem się wystraszył. Myślałem że to jakiś wojak kurła. Ludzie to mają zamiłowania.

4 polubienia

A skąd wiesz, że dziad był zdrowy? Hę?

1 polubienie

Zaprzyjaźniliśmy sie. Typ całkiem ogarnięty. Na złomie wyciąga ok. 3000 zł miesięcznie. Mówi że praca jest dla biednych :wink:
Kradnie ogrodzenia z działek i kable kolejowe ale tych czasem mu nie przyjmują. Podobno warto mieć miedź.

3 polubienia

To nie praca tylko okradanie pracujących w pocie czoła na to, by sobie te ogrodzenia sprawić. :roll_eyes:
Z kim Ty się zadajesz Devil. Jeszcze Ci się spodobają jego poglądy :upside_down_face:

2 polubienia

Wielu znam takich ludzi. Nie są głupi. Są wygodni. Chcą żyć wolno.

1 polubienie

Żyją naszym kosztem niestety. Często krzywdzą ciężko pracujących ludzi nawet o tym nie wiedząc. Dzielimy się z nimi wszystkim, by nie musieli sobie rączek skalać robotą. Panowie szlachta.

1 polubienie

@Devil Tak. Jest cudnie. Od 3 dni chodzimy z synami do pobliskiego lasu. Ludzie też spacerują ale nieliczni: tłoku nie ma. Niestety walające się na obrzeżach śmieci skutecznie psują wiosenny nastrój :pensive:

3 polubienia

ale on nie korzysta z sociala.
Jedynie pożycza na czas nieokreślony :wink:
Przyczynia sie do ochrony środowiska bo zbiera różne rzeczy, sprzedaje. Rodzaj sprzątania.

2 polubienia

Te pustki mają swój urok. Można usłyszeć przyrodę.

2 polubienia

A ile wpłacił na ochronę zdrowia? A przecież jak mu się cokolwiek stanie, to będą go ratować. A ile dzieci zrobił i o nich zapomniał?

2 polubienia

Kobieta go zostawiła bo był w więzieniu 7 lat. Błędy młodości. Agresja.
Dzieci nie było. Jest zarejestrowany w urzędzie pracy więc ma ubezpieczenie. Mieszka w mieszkaniu socjalnym. Familok.

1 polubienie

Czyli jednak korzysta z przywilejów socjalu=żyje częściowo również na Twój koszt, z Twoich podatków. Gdyby nie tacy jak on może miałbyś za swoje zarobki futro z płetwonurków i złoty kibel.

2 polubienia

Ale jest wolny. Politycy kradną więcej poprzez ZUS, vat, korupcję.
Nie chcą go przyjąc do roboty bo recydywa. Czasem coś na czarno dorobi na budowie.

1 polubienie

Oj, przecież ja to wszystko wiem. Może też sobie wolność urządzę. Może wszyscy tak zróbmy i kradnijmy jedni drugim, dopóki jest co kraść?

2 polubienia

Kurcze nie moglibyśmy się przyjaźnić @joko w realu. Ja mam wielu znajomych tego typu. Generalnie patologia ale tylko generalnie. Każdy ma swoją historię.
Też w sumie gdyby nie rodzice i ich determinacja skończyłbym w pierdlu. Bo młodosć była bogata w harce. Chęci do nauki brak. Dużo rozrywek, ziomali i używek.
No ale jakoś to poszło. Robota jest, mieszkanie też. Zdrowie najważniejsze zresztą jest :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Właśnie, że moglibyśmy. Gdybym rzuciła robotę i kradła ludziom płoty mogłabym wtedy być Twoją najlepszą przyjaciółką! :crazy_face:

2 polubienia

@Devil Gdyby tylko zabierał rzeczy porzucone o nikomu niepotrzebne byłoby ok…

3 polubienia