Słuchajta przecież można wychodzić z domu

Też tak uważam. Ale wciąż zaleca się siedzenie w domu…

1 polubienie

No to jest CUDO!!! :rofl:

1 polubienie

U mnie izolują się do przesady, niektórzy nie wychodzą nawet do ogrodu, tylko siedzą jak w puszce, najbardziej odważni robią czasem szybkie wypady autem do sklepu, chociaż podobno np. na Śląsku jeszcze niedawno starsze osoby w najlepsze wędrowały na nogach do marketów.
Jak ktoś wychodzi na rower czy na spacer, to tylko młode osoby i muszą się liczyć, ze przez starsze zostaną potem zwyzywane od nieodpowiedzialnych goowniarzy, którzy chcą ich pozabijać (oczywiście nie zostanie to skierowane do nich, tylko do jakichś znajomych tych starszych ludzi).

3 polubienia

Mały problem że nie wolno wyjść z domu jeśli jest nakazana kwarantanna domowa - Areszt domowy dla danej osoby, wyjście tylko dla bogatych - kara tylko ok. 5 000 zl grzywny lub zamiana na minimum 8 lat aresztu, przewidziane ustawowo :shushing_face:

1 polubienie

Napisze Ci tylko, ze przez takie pomysly Polska doigra sie zakazu calkowitego wychodzenia z domu. Myslisz, ze to niemozliwe? Mozliwe i bardzo prawdopodobne. Po prostu czesc spoleczenstwa jest za glupia i nie ma wyobrazni.

W Niemczech juz jest - w Bawarii obowiazuje godzina policyjna, inne landy tez planuja.

Niestety, nasz kraj wbrew temu co gumowe ameby gledza, nie jest dobrze przygotowany na epidemie wirusa o czym nie wszyscy zapewne wiedza, bo w kraju dziala propaganda.

Mam tylko nadzieje, ze te Twoje stwierdzenie to sarkazm.

5 polubień

Już policja zgarnia tych,którzy są na spacerze w parku.

2 polubienia

Mnie nie ruszą!

1 polubienie

Brawo!

Masz taką moc czy prywatny park i spacer w pojedynkę?

1 polubienie

Teren osiedla jest zamknnięty

1 polubienie

A mnie dzisiaj pies zwrócil uwage w parku miejskim że siedze na ławce i piję piwo. Kurła przeca sam siedziałem. WTF?
Może się rozgniewał bo jak podchodził to mu od razu powiedziałem by nie zbliżał się do mnie gdyż panuje koronawirus.
Podobno można wychodzić tylko kiedy naprawdę jest taka koniecznośc. Toż to była konieczność do ch#a pana!

1 polubienie

Pies mądrym zwierzem jest! :joy:

2 polubienia