Smutny dzień dla kobiet

Nie będą mogły decydować o swoim brzuchu. TK wydał wyrok.

Teraz PESEL będzie zawierał datę kopulacji a nie porodu. I będzie nadawany płodowi w dniu opóźnienia okresu. Lepiej, żeby panie i panowie notowali co z kim i kiedy, bo inaczej więzienie :wink:

2 polubienia

Wyroki tej instytucji można spokojnie ignorować, tak jak pokazali nam to PISowcy,

4 polubienia

Dom wariatów
Czy jest na to szczepionka?

1 polubienie

na głupotę? nigdy szczepionki nie będzie

2 polubienia

Absolutnie nie popieram tego, ale…

wiele pań zapomina, że o swoim brzuchu należy myśleć przed, a nie po.

5 polubień

I w odpowiednim wieku. Im później tym ryzyko większe.

@gra nie wszystkie panie mają możliwość o myśleniu “przed”. Są gwałty, są kazirodztwa, są księża jest też czasami “partner”, który ma “prawa” a nie ma zabezpieczenia. Tabletki antykoncepcyjne są poza zasięgiem zwykłej “Kowalskiej”. Niech te mądrachełki zajmą się swoją prokreacją.

5 polubień

Niech się w du…ę pocałują!!! Ciekawe kto, za co będzie wychowywał te dzieci??? W tej chwili to idiotyczne 500 zł a jeden z rodziców musi nie pracować! A co jak umrą rodzice? Kto się zajmie niepełnosprawnym dzieckiem/ dorosłym. Niech stare pryki, bezpłodne panny i kler nie decyduje za kobiety!!!

5 polubień

Nie jestem zwolennikiem aborcji, z tym, że fanatyzm jest mi obcy. Aborcja dla widzimisię, zdecydowanie, nie, aborcja uzasadniona, tak.

5 polubień

Wytłumacz nam jak "myśleć przed " by nie urodziło sie dziecko z wadami genetycznymi skazane na wegetacje lub najwyżej kilka dni życia?

4 polubienia

Nie wiem ilu moich kuzynow z nieprawego loza biega po swiecie?

2 polubienia

Nie śmieje się

1 polubienie

@birbant i ja jestem przeciwniczką aborcji “na żądanie” ale są sytuacje, które usprawiedliwiają taką decyzję. Nie można jednak “ustawą” zakazać “w czambuł” takiego wyboru!

3 polubienia

@Bingola “kilka dni życia” to jest i tak luksus. Bywa, że dziecko rodzi się w wadą (vide Zosia) rodzice się zżywają z dzieciątkiem, państwo nie pomaga w leczeniu (bo daje na TV) i mniej więcej około roku dziecko umiera. Kto cierpi???

4 polubienia

Ewolucja cierpi
Jak przekazać inaczej pojawia sie choroba ktora nie jest dziwna a mutacją ?

1 polubienie

@okonek okazuje się, że co raz więcej dzieci rodzi się z SMA1 - nikt nie jest w stanie zrozumieć skąd i dlaczego się to bierze. Słyszałam, czytałam, że pod tym kątem będą robione badania prenatalne obowiązkowe ale odpłatne a wtedy wystarczy noworodkowi podać szczepionkę za 170 zł!!! A nie lek za 9 mln.

4 polubienia

Dokładnie mi o to chodzi.

2 polubienia

Jestem poza zasięgiem dzieci nie mam
Adoptuje i dokarmiam koty

1 polubienie