Smutny dzień dla kobiet

Która kobieta zechce usunąć niechcianą ciążę, zrobi to bez względu na ustawę, zakazy, kary i co tam jeszcze.
Najgorsze jest to, że te biedne skorzystają z “roboty garażowej” lub same coś wykombinują.
Efekt będzie taki, że razem z płodem umrze matka.

Nigdy nie musiałam zmartwień tyczących się aborcji. Uważam jednak, że w szczególnych przypadkach powinna być legalna.

Serce mi się kroi, kiedy widzę dzieci z dużą niesprawnością fizyczną i umysłową.
Nie wyobrażam sobie bólu rodziców, którzy takie dziecko kochają, zadłużają się na dziesiątki lat, żeby podarować mu kilka lat miłości.
Każdy rodzic takich dzieci cierpi z jednego powodu najbardziej
Co się z moim dzieckiem stanie, kiedy my umrzemy…
Państwo pomoże?..

4 polubienia

Te stare pryki i panny od dobrych 30 lat decydują w sądach rodzinnych i nieletnich o losie nie tylko takich dzieci, ale też gdy one już są starsze - można je rodzinie odebrać prawnie, czy nimi handlować wmawiając że to dla ich dobra. U mnie żona się dzieci zrzekła, a sąd rodzinny kombinował rozdzielić syna i córkę po domach dziecka. Po 7 latach stara panna się poddała, bo pomimo sądowego wyroku chyba je nadal kocham, i dbam o nie - walczyłbym o nie do śmierci

4 polubienia

Do tej pory abortowane są płody z podejrzeniem downa

4 polubienia

@kaziu zawsze byłeś i jesteś dla mnie “wojownikiem”. Co raz bardziej zaczynam Ciebie rozumieć. Pozdrawiam Cię serdecznie!

2 polubienia

Masz rację, ale pisałam “wiele” , a nie “wszystkie”. Wiem, że wiele kobiet przeżywa różne tragedie, ale jednocześnie wiem, że seks traktuje się jak sport. Przypadkowe miejsce, przypadkowy partner i niechciana ciąża gotowa.
Pisałam, że absolutnie nie popieram tego zakazu, ale nie popieram też aborcji na życzenie.

1 polubienie

https://www.youtube.com/watch?v=KvTDvcEGHVE

No i parę groszy za pogrzeb też wpadnie…

1 polubienie

A kiedy dadzą burki?

Dadzą? Nie, sama musisz kupić :wink:

3 polubienia

Powstrzymam się od komentarza…

Albo poszukac sponsora

1 polubienie
1 polubienie

Dzień smutny, ale w cieniu tej ustawy aborcyjnej, przeszła też ustawa o szczepieniach obowiązkowych - na dziś jest 13 szczepień obowiązkowych / podniesiono wiek szczepień do 19 lat + obecny coronowirusa /, dla osób starszych szczepionki zależne od decyzji lekarza, jak i cennik

Badanie genetyczne, prenatalne i USG wiele w takich sytuacjach pomaga

2 polubienia

dobre hasło

Uwaga, dość mocne. Stare ale puścili to kilka dni temu przy okazji aktualnych wydarzeń

4 polubienia

Kiedyś to czytałem, Przysięgą Hipokratesa zamieniona oficjalnie w klauzulę sumienia. Facet na skrobankach dorobił się tytułu profesora, robiąc je taśmowo, jak i majątku, sądownie ma kilka spraw przegranych - było ok 200 pozwów / około bo kilkadziesiąt zastraszonych kobiet poszło prywatnie na ugodę /. Jako konsultant rządowy PIS ma czyste konto w CV i w sądach

1 polubienie