Sposób na muszki owocówki?

Przyznać się kto ekshumował moje muszki owocówki? :crazy_face:

1 polubienie

A gdzie Ty je miałaś pogrzebane?

1 polubienie

To urok internetów - nic nie ginie :smiley_cat:

1 polubienie

@joko Ostatnio siedziały w odkurzaczu.

2 polubienia

To pewnie reaktywowały się samodzielnie :wink:
Musisz je znowu pogrzebać osobiście.

1 polubienie

Azotoksem po oczach potraktowac.

1 polubienie

U mnie z sufitu w dzień odlatują za to pod koniec dnia rozpoczynają wieczory panieńskie. Ale najgorsze, że takie duże też się integrują. :face_with_raised_eyebrow: Może olejek lawendowy, zioła i Bros pomoże. Mopem parowym chyba nie można czyścić sufitu, więc odpada,

1 polubienie

Mój sposób
:blush:

1 polubienie

Na piwo z płynem do naczyń wczoraj je zaprosiłam. Ale nie wszystkie się złapały. Czy mopem płaskim ktoś czyścił sufit?

Pewnie tamte to abstynentki

1 polubienie

Jak to się nie skończy, to sama zacznę pić piwo.

1 polubienie

Mądra decyzja. :beer:

Odradzam. Do malowania będzie. Spróbuj najtańszej lampy z UV. Wszystko w to wlatuje. Tylko czyścić trzeba co 3-4 dni.

1 polubienie

Ale sufit jest wstępnie wymyty gąbką, tylko kombinuję czy gdy much na nim nie będzie to go nie poprawić. On i tak tak wygląda w kuchni, że już chyba nic mu nie zaszkodzi a malowanie należy mu się od dawna. Raczej wkładów do mopa szkoda.

1 polubienie

Zależy od farby.

Najtańszą boję się kupić, bo techniczne rzeczy nie mogą być najtańsze. Za 20zł. chyba będzie ok. Młodzież siedzi na suficie i może żadna stara nie przyleci. Jestem zdesperowana.

Nie, ale pewnie bedzie trudno, bo nie wiem czy mop bedzie pracowac w pozycji odwroconej?

Mop płaski ma chociaż szeroką powierzchnię.

Tak, ale o ile dobrze widzialam ma zbiornik z woda raczej do uzytku mycie podlog

Jak masz ciagly problem z muchami to propozycja kolegi @anon18020312 jest najskuteczniejsza.