Sposoby jak sobie zrobić krzywdę będąc dzieckiem

Ona nie miała w domu komputera i kontaktoli się przez tel.

1 polubienie

No to miala smartfona czy tableta. Tez komputer, tylko malutki :wink:

2 polubienia

"5-latek zaplątał się w pasy samochodowe. Zaczął się dusić

  • Dwóch funkcjonariuszy, jeden od strony bagażnika, drugi od strony drzwi, usiłowało odplątać dziecko. Było to niemożliwe, zdecydowali więc natychmiast o rozcięciu pasów "
    kamikadze jakiś czy jak on to zrobił???

Kamikadze to byli funkcjonariusze zmuszeni do myslenia.

1 polubienie

@Nunu podawaj zrodlo informacji.
Jestesmy na etapie wojny rowniez propagandowej.

1 polubienie

https://wiadomosci.radiozet.pl/polska/5-latek-zaplatal-sie-w-pasy-samochodowe-zaczal-sie-dusic-dramatyczna-akcja-ratunkowa

Ja mam czasem problem jak zapiac pasy. Ale pomyslowosc dziecka, kotow, psow zdaje sie nie zna granic :rofl:

1 polubienie

A w Chinach 5-6latek schował się w trakcie chowanego za oknem…na Vp. nad ziemią.

No patrz, maly Spiderman?

1 polubienie

Sześciolatka ruszyła za kotem. Za okno
eeee.nie wklejam…ten temat się nie kończy :frowning: :frowning: :pensive: …jak pomysły bombelkowe i ich mamuś

1 polubienie

Jak mamusia wychowana na takich niusach?

Szesciolatka? Efekt zaniechania wysylania dziecka do “zerówki” ?

1 polubienie

Nie ograniczali dziecka.
Zresztą, jak wrzeszczy w busie, bo mu się smartfon z grą rozładował to też mam nie zwraca uwagi i twierdzi, że wyrośnie…ciekawe skąd ma wiedzieć, że się wyrasta z wrzasków w autobusie skoro nikt mu tego nie powie :thinking:
ps nie oskarżajcie mnie o nielubienie dzieci. Ja tylko chcę mordować, gdy zapomnę ochraniaczy słuchu ze sklepu z elektronarzędziami.

Zatyczki do uszu tez skuteczne.
A w ogole kup lub adoptuj kota - jak zacznie marcowac (kocury tez halasuja) to wycie naszej przyszlosci gatunku bedzie odpoczynkiem.
A tak serio?
Promowanie bezmyslnosci nie jest wspolczesnym wynalazkiem. Tylko kiedys jak co rok prorok? Myjemy, czy robimy nowe?

1 polubienie

zatyczki nie działają na dźwięki elektronarzędziopodobne…chyba, że się użyje min. 2 pary na raz (najpierw trzeba wcisnąć w ucho)…wrzaskun był nie jeden i każdy miał smartfona, którego baterię sponieweirać zdążył. A panie starsze sie czule uśmiechały rozczulone…bosz, ja chyba zagrałam w sitcomie i to bezwiednie :roll_eyes:

Smartfon dla dzieciakow czesto zastepuje madke, ktora ze wzgledu na calosc tipsow po łbie dziecku nie da

2 polubienia

madka miała trzecie w wózku i 3ego smartfona między tipsami. A te nałogowce siedziały wpatrzone w ekrany wzrokiem małoletniego nałogowca… Potem się wyśle na kolonie za 3,5tys. za 10dni albo opieka zapłaci. Tylko niech podrosną…

A niektorzy maja problemy, zeby choc jedno adoptowac? Zamiast tego daja w szyje lub “biora” zwierzaka? A i z tym bywaja klopoty, bo jak nie kac to samozwancze opiekunki zwierzat nie majace pojecia o isnieniu behawioryzmu?
Mamy za malo dzieci? Za malo jedzenia?
Mam taka znajoma co ojciec zginal w wypadku, matka dwa lata później rak. I nastolatka zostala z dwojka mlodszego rodzenstwa. Jej historia nadawala by sie na horror. Na razie z happy end. A i wg prezesa jest niespelniona, bo dzieci nie ma? A do tego kociara z silnym instynktem opiekunczym? Bo niestety Yaro kociarzem nie jest. Wiecej szkody narobił tym zwierzakom niz pozytku. Ale to nie nowosc. To, ze podobno lubi koty? Cieczko zdziwiony, ze Fiona biegala za rzuconą zabawką?
Koty sa uparte, łowne i spryciule wiedza na ktorej wierzbie gruszki rosna :smiley_cat::smiley_cat::smiley_cat:
Latwo sie ucza, ale jeszcze szybciej zapominaja te nauki. Na zasadzie ? A moze sie uda przeciwnika przechytrzyc?

1 polubienie

nie zapominajmy również o piankach mordoklejkach

Przy okazji to ponoc te pianki najlepiej smakuja podpieczone na otwartym ogniu. Ile okazji, zeby cos podpalic, poparzyc sie lub starannie zapaskudzic karmelem

1 polubienie

:frowning: To nas czeka.