Sposoby jak sobie zrobić krzywdę będąc dzieckiem

Z roweru nie zejść na pasach w drodze do przedszkola i z mamusią wejść pod suva
Niebezpieczny wypadek w Oławie. Matka z 5-letnim dzieckiem potrącona na pasach

O włos od tragedii. Dwuletnie dziecko połknęło osiem weterynaryjnych igieł. “Byłam zajęta pracą” tłumaczy matka :roll_eyes:
-5latek (włożył głowę do balonu z helem)
-5latek polski wypadł oknem

Nie masz ciekawszych zajęć?
Nie urodzilo się gdzieś cielę z dodatkową głową kozy?

tu komandos, ale jakiś azjatycki chyba


Diecko do 5rź. to istota szalona, a potem jest tylko gorzej.


dobrze, że nie wierzgał

dziecko się chyba przeprowadza ulicą za rękę a nie puszcza przed samochody, których kierowca nie widzi, że ma przed maską dziecko…pomijam to, że powinien był zwolnić

Kolorowa hulajnoga…

Do zdarzenia doszło na warszawskiej Ochocie. Z okna na pierwszym piętrze wypadło dziecko. Na ratunek ruszył dziewczynce jeden z przechodniów, próbując ją złapać. 5-latka trafiła do szpitala — podaje TVN Warszawa.
Rodzicu-dziecko bezpieczniejsze w przedszkolu, niż w domu, więc trzymaj je tam, ile możesz.

https://www.msn.com/pl-pl/podroze/news/dziecko-na-lotnisku-zostało-połknięte-przez-taśmę-bagażową-wszystko-uwieczniły-kamery/ar-AA1koRtk
a mi tak nigdy nie pozwolili rodzice w dzieciństwie :frowning:

Kilka lat temu “rozgarnieta” Angielka polozyla niemowlaka na tasmie , zamiast walizki. W Alicante.
Dziecko nie przeżyło.
Biedne te nasze walizki…

1 polubienie

update: “Nikt z dorosłych w porę tego nie zauważył. Dziewczynka przypadkowo włożyła metalowy krążek do ust i już go nie było. Ciało obce głęboko wpadło do gardła, powodując silny ból. Sytuacja była bardzo groźna. 6-latka miała problem z przełykaniem śliny, miała też odruchy wymiotne”.
6-latka???

Coraz wiecej jest dzieci autystycznych…

1 polubienie

image
Jak on to zrobił?

Nie takie rzeczy ludzie polykaja.

1 polubienie

Nie jestem pewna, czy dobrze, że owstał ten wątek. Jest zbyt inspirujący. Dorosły nie myśli, że sie da a dziekcu się udaje…

Dorosli tez nie od macochy. Zapytaj lekarzy wieziennych jakie pomysly maja?
Ja czytalam kiedys o takim kliencie, co polknal sprezyne owiazana bawelniana nitka. Kwas żołądkowy włókno rozpuscil, czlowieka z trudem, ale odratowali. Za komuny to bylo.

1 polubienie


Inna mamusia z 3promilami i 6miesięczniakiem spała na kierownicy.
Te dzieci same by były bezpieczniejsze.

Oj nie przesadzajmy.
Ja auto uczylam sie prowadzic właśnie siedząc na kolanach u taty. Trabanta a potem syrenke.
Ciezko to szło, bo wspomagania kierownicy nie miały.
Co do trzezwosci? Niektórzy bez wspomagania alkoholem glupot narobią.

1 polubienie

image
Jednak lata 80te były bezpieczne, bo dzieci nie miały różnych rzeczy.

Podobno w latach 80. można było zadławić się wyrobem czekoladopodobnym.

3 polubienia