Sposoby jak sobie zrobić krzywdę będąc dzieckiem

Oj nie wiem jak przetrwalismy tamte lata!?

Polak potrafi? Sprytny niczym kot!

1 polubienie

Niektórzy to i zakąszali.

:smiley_cat:
Cukier to jaest surowiec i konserwant.

Ja nawet nie wiem ile teraz kg kosztuje?
Bardzo mnie cieszy, że jest przepis -podajesz sklad zywnosci przetworzonej. Ja tylko sprawdzam czy tam nie dosypano slodzika lub innego polepszacza smaku.
Przyprawy jako takie? Oczywiscie, pieprzno, ziolowo i korzenno.
Bo co do jedzenia zwanego ekologicznym? Prosto z pola? Jak za czasów pradziadków?
Mam poważne zastrzeżenia dla formy reklamy


15-letni chłopiec nadział się na ogrodzenie po tym, jak chciał odzyskać piłkę, która za nie wpadła. To ogrodzenie jest dość niskie.

Widac brak wprawy.
Ztego co czytalam, to go niczim kurczaka nadzianego na rozen do szpitala dostatczyli helikopterem.

1 polubienie

Edit.
A nie zdziwilabym się jakby klikanascie metrow dalej była furtka.

1 polubienie

Kiedyś to się przez taki płot przechodziło w wieku 6lat i jeszcze w spódnicy.

Patrzac na ten płot to szeciolatek by sie przez do przecisnął, po co włazić?
A tak sobie usiłuje przypomniec? Nie byla to przeszkoda godna uwagi.


Polecam nagranie. Mniej prac domowych, więcej czasu i wreszcie można rozwjać zainteresowania i prędkość na rowerze.

Dobra, wklejam to tylko, żeby Wam zaimponować, bo myślałam, że jesteśmy u kresu tej listy, ale widzę, że można się rozwinąć…będzie o fakirze…

Podobno takie szkło może ulec strawieniu…
:rofl::rofl::rofl:
Ale delikwent może tego nie doczekać.

1 polubienie

Po wczorajszym newsie o ucieczce 3-latka z przedszkolnego Alcatraz wklejam dzisiejszą dawkę fantazji
8-latek włamał się do mieszkania. Jego tłumaczenie szokuje
Rano było o 6-latkach, które skacząc po pianinie w szkole przewróciły je i przygniotły koleżankę. Ale ta supermenka wyszła z tej akcji bez szwanku.
Kurcze, jak widać nietrudno zniknąć dorosłym z oczu i mieć tyle czasu, że człowiek zdąży ukraść zabawki i sprzęt elektroniczny w cudzym miekszaniu. Wiedział, co dobre.

Kolezanko, co dzieci potrafią? To żeby na starsze lata zdrowia wystarczyło :desert_island::eyes::love_you_gesture:

1 polubienie

Kamikadze, boski wiatr

nie ma pewności, czy wiedział, że powinien zatrzymać się do kontroli i czy zauważył policjanta :thinking: Ja nie byłam taka szalona w młodości :(…nawet bez samochodu.

1 polubienie

Pozazdrościł???

To, że nie należało wypuszczać piesków to wiedza na poziomie dziecka z pseckola. Pytanie, czy dzieciom ktoś o tym powiedział?

2 polubienia

A raczej czy ktos powiedzial wlascicielowi, ze szczeniaki to nie zabawka dla dzieci? Rosną i jak nie są odpowiednio socjalizowane robią się niebezpieczne. Psy owczarze, wszystkich ras były hodowane nie do przeganiania wypasanych zwierząt a obrony stada w razie ataku z zewnatrz. I mają zakodowane posluszenstwo pasterzowi i bezwzgledny atak na zagrożenie.
Tu zabrakło wlasciciela, a dzieciak zostal poturbowany. Bo szczeniaki uznaly go za wroga.
Zresztą półroczny pies to juz nie puszysta kulka.

1 polubienie

Cofam swoje słowa o nieograniczaniu dzieci…
https://www.edziecko.pl/rodzice/7,79361,30990100,uczniowie-na-szkolnej-wycieczce-dokonali-zdumiewajacego-odkrycia.html

1 polubienie

Biedacy, nawet oranzady w nagrode?
Normalnie powinni dostac 10% znaleznego nie zamydlenie oczu dyplomami…

1 polubienie

Muszę przestać czytać takie newsy :confused: Myślałam najpierw, że jestem ciut przewrażliwiona, ale dziś napisali o 4-latku, który mamie uciekł z placu zabaw i pojechał tramwajem a potem się przesiadł do kolejnego. Znaleziony został w innym mieście.
Małe dziecko to istota szalona przez parę lat a potem jest tylko gorzej.
UPDATE: “w środę przed godz. 10 w Szkole Podstawowej nr 3 we Włodawie. Jeden z uczniów pierwszej klasy przyniósł na lekcję granat”.
Tfu, więcej już nic nie powinnam pisać :joy:

1 polubienie