Sposoby jak sobie zrobić krzywdę będąc dzieckiem

Ja już nic nie wklejam po tym jak 2latka umarła po upadku z okna a tydzień potem 2,5latek wypadł. Myślałam, że przesadzam, gdy otwierałam temat, a teraz widzę, że nie doszacowałam możliwości dzieci w tym zakresie. I dorosłych przede wszystkim w niepilnowaniu.

1 polubienie

Dobór naturalny.
Głupota lub nazwij to brakiem wyobrazni?
Nie ma granic. Co do upilnowania dgobiazgu? Wesoly autobus wypelniony dziecmi? To trzeba miec aurorytet, żeby sie nie pozabijali

W sobotnie popołudnie w parku rozrywki w dzielnicy Osowa w Gdańsku doszło do wypadku. 7-letnia dziewczynka, będąca pod opieką matki, spadła z karuzeli, mimo że urządzenie było wyłączone. Dziecko zostało przewiezione do szpitala — podaje RMF FM.

1 polubienie

A jakby było włączone to by grawitacja nie działała?

1 polubienie

:thinking: :thinking: :thinking: :scream:

1 polubienie

Z cyklu “Historia głupoty ludzkiej”:
“Ratownicy z WOPR w Białobrzegach (Mazowieckie) uratowali czwórkę dzieci porwanych przez nurt Pilicy. Dzieci wraz z ojcem usiłowały przepłynąć w dmuchanych kołach na drugą stronę rzeki”…piąte miał na rękach.

Pilica jest zdradliwa.

1 polubienie


pan lat 74.
Zaraz się okaże, że to wyłączna wina dziecka, bo się nie tak rozejrzał na pasach. Co tam zasad ograniczonego zaufania…

Po kolei - gdzie, w jakich okolicznosciach? Dziecko moglo uznać wzorem wielu pieszych , ze pasy to przedluzenie chodnika a samochód stanie w miejscu. Czy na przejsciu były światła? Z jaka prędkością poruszal się samochod a z jaką nastolatek?
Taki wpis to tylko dowod na poszukiwanie sensacji tam gdzie jej nie bywa.

1 polubienie

Jeden kierowca się zatrzymał a ten jadąc z naprzeciwka go potrącił, gdy chłopiec szedł z kolegą.

1 polubienie

A to prawko do depozytu …

1 polubienie

“Ustrzyccy policjanci zaopiekowali się 2-letnim chłopcem, który chodził samotnie w okolicy parku. Godną pochwały postawą wykazali się dwaj nastolatkowie, którzy zwrócili uwagę na dziecko i zaalarmowali służby.”
Kocyka jej zabrakło? To nieśmieszny żart.
Jak można zgubić 2-latka? :thinking: Przecież wiadomo, że taki to tylko czeka, żeby zaginąć w akacji…

“11-latek w nocy wybrał się na przejażdżkę rowerem. Rodzice byli pewni, że śpi w swoim pokoju”
Czy ja się czepiam? To naprawdę krew się może zagotować w człowieku, ale kto w nim takie wartości zaszczepił? :thinking:

Dzisiaj ? Wakacje czy wczesnie weekend zaczęli?

1 polubienie

Ja jestem za słaba na pomysły dziecięce i umiem tylko nie spuszczać z oka marząc, aby sie jednak zgubiło. Ale żeby nie było na mnie.

Nocny rajd rowerowy? W wieku 9 czasem obciazeni mlodszymi, czasem bedac ciezarem dla nieco starszych lat biegalismy stadnie z kluczami na szyi.
Czasem wydaje mi sie, że obecnie zanikla umiejetnosc przekazywania wiedzy na poziomie instynktu samozachowawczego. Dzieciaki rosną w izolacji , nie sa zsocjalizowane.

1 polubienie

“Koc, rozłożony jak na plaży, a na kocu dwoje małych dzieci. Taki obrazek zastała bydgoszczanka, przechodząca parę dni temu około godz. 21.00 obok sklepu monopolowego. Bawiły się w piknik, a w pobliżu kręcili się drobni pijaczkowie. Kobieta przystanęła. Dowiedziała się od dzieci, że jedno ma 7, drugie 8 lat. O adresy też zapytała. Odprowadziła małych piknikowców do ich domów.” Opis melanżu? :joy:

O 21 w wakacje?
Lokalizacje dzieciaki wybraly rozsadnie. Drobni pijaczkowie swojego terenu łowieckiego pilnuja…

1 polubienie

“O krok od śmierci na kempingu. Czterolatek zaplątał się w linki”
szkoda, że się z kimś nie założyłam, że taki będzie nośny temat :thinking: Myślałam, że to ja mam bujną wyobraźnię jak boid.pa.

GANG Olsena
“Pijany 18-latek i 17-latek napadli młodszego kolegę. Dostali 12 zł i uciekli.(…) W toku czynności policjanci odzyskali pieniądze zabrane 14-latkowi.”
12zł, odzyskali, bo za to nic sie nie da kupić.