Sposoby jak sobie zrobić krzywdę będąc dzieckiem

W szkole którą remontowaliśmy w kibelku dziewczyna wisiała na lampie - do podłogi 3 m, druga weszła na ściankę działową z płyty gipsowej i wisiała na brzuchu, jak mam zejść ?. Ściągnełem obie bo usłyszałem płacz, nie wydałem ich ale dyrektor nie ma chumoru jak kontroluje kibelki / papierosy /, chciałby na górnej krawędzi założyć drut kolczasty albo kabel z prądem bo codziennie kogoś z tej krawędzi zdejmuje. Rozmowy, grożby nie pomagają. Poradziłem blokadę psychiczną - założyliśmy kabel atrapę / końce zamurowane, i dzieciaki przestały wchodzić

1 polubienie

Miałem to szczęście połknąć gwożdzik jak robiłem półeczkę jako dziecko - gwóżdz hm niby pośliniony lepiej wchodzi w drzewo - mając 2 palce przytłuczone młotkiem, wg powieści dziadka, i pędem do szpitala, z pogotowia na RTG i gruba pielęgniarka walneła pięścią między łopatki / echo jakby z bębna i łup, czołem zaryłem w stolik z opatrunkami, i jeden mi założyli :stuck_out_tongue_winking_eye:a gwożdzik się wypluł i bolał i krwawił przełyk 13 dni. Po powrocie dało pasem :frowning:także ten

2 polubienia

Nie rozumiem tylko zdziwienia, skoro dziecko zrobiło jak ją rodzice nauczyli :thinking:

1 polubienie

Nie wiem czego rodzice uczyli?
Mam nadzieje, ze znajdzie sie cala i zdrowa. 11 lat to taki wiek, kiedy odzywa sie instynkt poznawczy, ale nie mysli o konsekwencjach.

1 polubienie

rządzenia uczyli pewnie

Nie wiem, ale jak pamietam to dzieciakom sie wedrowanie włączało.
Jednym, bo warunki w domu fatalne, ale to byly typowe ucieczki, innym zachciewalo się wycieczek, naczytali się W pustyni i w puszczy, roznych Tomkow i hajda w swiat przygody szukac :wink:

2 polubienia

Wietnam. 10-latek od dwóch dni uwięziony w palu fundamentowym. Trwa akcja ratunkowa służb - WP Wiadomości

1 polubienie

Malo prawdopodobne, że wyciągną go zywego.
Podobny wypadki zdarzają sie też wszędzie gdzie robi się odwierty w poszukiwaniu wody - niezabezpieczone zamieniaja sie w smiertelne pułapki nie tylko dla ludzi ale i zwierzat.
Co prawda na ogol konczy się zlamaniami, ale jesli srednica wieksza to niestety RIP.
Doroslemu czlowiekowi wystarczy taki o srednicy 30 cm.
Szczegolnie rozpwszechnione w poludniowo zachodniej czesci Hiszpanii i Srodziemiomorzu. Zwykle nielegalne i niezabezpieczone.
Nie raz uprzedzaja, zeby w dane miejsca nie wchodzic, bo mozna nie wrócić. Bo tam sasiad “cos wiercil”

2 polubienia

Znalazła się cała, obok gościa 21 lat i przebywa w szpitalu z mamą. Więcej nie podają

1 polubienie

Czyli pewnie kolejna ofiara “internetów”
Najwazniejsze, że żyje.

1 polubienie

Pomógł tylko internet, okolice Krakowa i ludzie powiadomili policję. Dobra mamusia córki teraz nie odstępuje nawet w szpitalu, może da jakiś prezent za sprawowanie - Apple, chulajnoge na bakterie

Wiemy, ze nic nie wiemy.
Snucie domysłów do niczego nie doprowadza. Mam za sobą udana ucieczkę z kolonii (nie podobalo mi sie). Zanim sie zorientowali i przyszli zawiadomic tate, ze zaginelam to juz zdazylam obiad zjesc w domu. A bylam trochę mlodsza od tej dziewczynki.
Tak, że przyczyn może byc wiele.
Kumpla z podstawowki zlapali dopiero w Gdyni, dzieciak na terenie portu wydal sie im nieco dziwny. No i nici z wyprawy na Karaiby.
Ale wszyscy mu zazdroscilismy przygody.

1 polubienie

kreatywnie…widać dziecko się troszkę nudziło…albo było pomysłowe:

1 polubienie

Dzieci w pralkach czy suszarkach automatycznych to juz norma.
Ale na ogół mlodsze.
Musi ten ośmiolatek jekis niewyrosniety?

2 polubienia

Chyba jak dziecko ma 8lat to już powinno troszkę inaczej myśleć?

1 polubienie

Bo ja wiem?
Dzieci obecnie jaks tak opoznione w rozwoju bywaja.
W grach komputerowych zycia przyrastaja z czasem :joy::wink:

2 polubienia

Takie myślenie zarezerwowane jest dla HOKO i dedixa.

2 polubienia

https://wiadomosci.radiozet.pl/Swiat/12-latek-wlozyl-sobie-termometr-do-penisa-lekarze-musieli-go-operowac-zdjecia
:+1: :superhero:

1 polubienie

No to sie nauczy, ze wkladanie wkladaniu nierowne :rofl::rofl::rofl:

1 polubienie

Jeszcze raz opiszę jak mój sąsiad wtedy w wieku 6 lat wszedł na taboret, i włożył 2 gwoździe w gniazdko. Jak by nie to że taboret upadł dzieciak by nie przeżył. Obecnie trudne do wykonania w nowych mieszkaniach bo gniazdka mają zabezpieczenia i instalacje elektryczne również.

1 polubienie