Strach normalnie komunikacja publiczna jeździć

Żeby kierowca autobusu nie okazał się jakims ćpunem czy inny samobójcą xd

  • Tak
  • Nie
  • Aha

0 głosujących

Wypić za kółkiem to rozumiem ale ćpać? Idiota. Grozi mu nawet 15 lat odsiadki. Cud że tylko 1 trup.

2 polubienia

Wypić za kółkiem jest OK? :open_mouth:

2 polubienia

No. :grin::wink:

1 polubienie

Taa…

1 polubienie

czlowiek pozbawimy instynktu samozachowawczego
co do picia za kolkiem? zalezy jak reagujesz i na ile sie znasz?
adrenalina jest w stanie wyzszej koniecznosci zniwelowac dzialanie alkoholu
ale amfa i opiaty niekoniecznie

2 polubienia

Tylko 15 lat? Za zabicie człowieka? Nie mówiąc o rannych i stratach materialnych?
Co innego, gdyby to był wypadek, wtedy mógłby być nawet uniewinniony, ale jechał naćpany, dobrowolnie, nikt mu niczego nie wstrzyknął bez jego woli :frowning:

2 polubienia

Żeby jeszcze z tego dalo się zrobić winę Tuska albo Trzaskowskiego… :wink:

2 polubienia

No ale nie chciał zabić. Naraził ludzi ale nie planował zbrodni.

1 polubienie

Kilka razy pewnie mu się udało, no i przyszedł ten raz, kiedy się nie udało. No i ma na sumieniu ludzkie życie, nie mówię już o rannych.
Prawdę mówiąc, to znałem takich ludzi, wszak to moje zawodowe środowisko.

3 polubienia

A jesteś za dożywociem dla dwóch osób(kierowca i pasażer) za to że ścigając się po mieście zabili człowieka?
Ja nie.

@Devil tu jest problem szkolenia - zabil
w Hiszpanii prawo zezwala na cpanie, nawet bywa to okolicznościa lagodzaca .
ale jest paragraf czy decydując sie na dzialke zrobiles to swiadomie?

1 polubienie

Nie chciał, więc nie działał z premedytacją. I tylko tyle. Ale czy na pewno? Czy wsiadając za kółko po alkoholu czy dragach człowiek nie działa z rozmysłem ? Nie bierze pod uwagę, że może zabić?

2 polubienia

Za ściganie się po mieści odpowiada kierowca. Pasażer nie.

Ale w tym przypadku skazani zostali kierowca i pasażer z tego co pamiętam. Ale Nawet dla kierowcy to za duża kara. W Innym pytaniu jest o babie która odcięła penisa, to ona powinna dostać dożywocie XD

Powiedział bym że to nie jest mało. Szkoda że to nie przyniesie nic pozytywnego bo wyjdzie wrak człowieka i do tego degenerat który poza życiem z przestępstw nie będzie miał alternatywy.

Po alko i po dragach człowiek nie myśli. Pamiętam jeszcze czasy gdy przestępstwo pod wpływem było w Polsce traktowane jako nie do końca świadome. Uważam że jemu potrzebny jest odwyk i obowiązkowa nawiązka dla ofiar więc obowiązkowa praca przez np 15 lat za minimum na przeżycie. Ja bym w jego wypadku nawet nie stosował więzienia. Aha no i obowiązek opaski na ten okres.

Dlatego powinien myśleć PRZED!

I tutaj się z Tobą zgadzam. Obowiązkowa praca, aby pokryć koszty materialne + leczenie i rekompensaty dla rannych. No i oczywiście hm… jak to nazwać? pieniądze dla rodziny zmarłego. Tylko na ile wycenić czyjeś życie?

2 polubienia

Na 15 lat życia za minimum socjalne.

A co z poszkodowanymi? Nic???

1 polubienie