Swoje miejsce

Czy w waszych lodówkach i szafkach w kuchni wszystko ma swoje miejsce, czy jest to raczej przypadkowe miejsce produktów i sprzętu kuchennego?

2 polubienia

Oczywiście, że produkta w mojej lodówce mają swoje ustalone miejsca. Tylko, że nie znajdują się na nch. :rofl:

7 polubień

Wszystko ma swoje miejsce. Zauważyłam, że to jest mi pomocne w robieniu listy zakupów.

3 polubienia

W mojej lodówce wszystko ma swoje miejsce. Tym miejscem jest lodówka. :upside_down_face:
W domu z lodówki korzysta kilka osób, w tym dzieci, w związku z tym rzeczy tam się znajdujące mają zdolność samoistnego przemieszczania się.

4 polubienia

W szafkach i w kuchennej przestrzeni większość rzeczy ma swoje miejsce. W lodówce raczej nie: wszystko zależy czym i w jakiej ilości zapełniona. Co jakiś czas robię przegląd lodówki i rzeczy, których przydatność ma się ku końcowi wystawiam do przodu żeby zjeść przy najbliższej okazji.

4 polubienia

Tak. Ma swoje miejsce, bo inaczej ciągle musiałabym czegoś szukać.
O dziwo nic mi się samodzielnie w kuchni nie przemieszcza, mimo, że w pokojach czy holu różne przedmioty robię nam takie niespodzianki (właściwie, to nie nam, tylko głównie mężowi, bo może przedmioty lubią z nim żartować).

5 polubień

W lodówce wszystko stoi tak jak stać musi i ma swoje miejsce i nie wolno przestawiać , w szafkach tez poukładane wszystko zgodnie z koncepcją kucharza… W jednej szafce za to panuje artystyczny nieład i jest to szafka z przyprawami.

3 polubienia

Na ogol tak. Czasem z dokladnoscia do jednej szufladki.
A lodowka i zamrazarka raczej wymagaja porzadku. Bywaja niezbedne przesuniecia, ale niewielkie.

3 polubienia

Zupełnie jak w garażu :joy: :joy: :joy:

3 polubienia

Wszystko ma swoje miejsce.
Piwa pod ręką. Reszta z tyłu.

5 polubień

U mnie przyprawy są też poukładane :joy:.

3 polubienia

:open_mouth: :open_mouth: :open_mouth:

1 polubienie

Taka już jestem, pedantka aż do bólu :relaxed:.

2 polubienia

Mają swoje miejsce, bo tak wygodniej.
I dla mnie i dla domowników.
Robiąc listę zakupów zerknę w to lub tamto miejsce i już wiem czego brakuje.
Mąż zerknie i jak coś jest przestawione to za cholerę nie znajdzie. :sweat_smile: Potem tylko zbytniego gadania przez pół dnia…:rofl::persevere::persevere::persevere:

5 polubień

:+1:mam identycznie :coffee:

2 polubienia

Tak, jestem bardzo pedantyczna. Mam też niestety manie symetrii. Gdybym teraz straciła wzrok, wszystko w domu znajdę bez problemu.

3 polubienia

To tak, jak moja młodsza córka. Ona nawet naczynia po umyciu na suszarce ustawia według systemu, a w domu laboratorium. Na szczęście ta starsza jest normalna… :rofl:

5 polubień

To są nerwice natręctw, niby można to leczyć

4 polubienia

Ale ona uważa się za całkiem zdrową i o żadnem leczeniu nie ma mowy. Do tego z mężem dobrali się jak w korcu maku, bo on też ma kuku na muniu pod tem względem… Całe szczęście, że dzieci mają normalne. Za dziadkiem poszły… :grinning:

5 polubień

@birbant Tylko jak oni z tymi dziećmi żyją pod jednym dachem jeśli one nie są równie poukładane?

2 polubienia