Swoje miejsce

Pewnie maja cierpliwosc.

4 polubienia

Ja to nawet ściereczki do sprzątania mam poukładane i posegregowane na kategorie :slight_smile: @birbant

3 polubienia

Dzieci są siedmioletnie, więc układać się musi.

2 polubienia

Ja lubie porzadek, ale ma on jedna wade - nie chce sie sam zrobic.
:innocent:

4 polubienia

W odróżnieniu od bałaganu. Ten, to się zawsze sam robi :joy:

5 polubień

W szafkach, regalach, sekretarzyku mam wszystko uporządkowane i na swoim miejscu. Lodówka, to raczej tylko cześciowo, niektóre rzeczy zmieniają miejsce.
PS. Przypomniało mi sie kiedyś moje pytanie na starym Pytamy.pl “Czy będziesz na tyle odważny by wrzucić tu zdjęcie wnętrza swojej lodówki?”
A może ktoś tu się odważy? :slight_smile:

2 polubienia

Nie dzisiaj. Zbliża się długi weekend (u nas pierwszego maja jest w pierwszy poniedziałek września), więc lodówka już z grubsza przygotowana. :wink:

2 polubienia

Wszystkie trzy mam sfocić? Tylko w jednej mam piwo. W tej największej… :stuck_out_tongue:

3 polubienia

@Bingola


:upside_down_face:

4 polubienia

W szafkach,tak!
I nie cierpie przestawiania.
Natomiast,dziwna sprawa…Lodowka to strefa wolna od interwencji :innocent:

3 polubienia

O, jakie smaczne kotleciki na pierwszym planie.

3 polubienia

kolega czuje smak przez Internet? Opatentować, to zostaniesz drugim Gates’em :joy: :joy:

3 polubienia

@Bingola Bardzo dobre wyszły. Kalafiorowe. Polecam: https://www.jadlonomia.com/przepisy/mielone-kalafiorowe/

3 polubienia

Od razu mówiłam, że pyszne!

2 polubienia

Pod jednym warunkiem. Że nikt nie przesunie choć by o centymetr.

1 polubienie

Kolego to Karmidery albo inaczej mielone a nie kotlety :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

dokladniej to zdaje sie karminadle, dalej nie wiem czym sie roznia slaskie od tych mielonych, ktore robie ja wg przepisu odziedziczonego po łódzkich przodkach? tez wieprzowe.

3 polubienia

Niczym. Ślązaki zawłaszczyli sobie kilka przepisów.

3 polubienia

@anon18020312 Jakie karmidery? Karbinadle!

3 polubienia

To w koncu karminadle czy karbinadle? Kolezanka, ktorej slaskosci od wielu pokolen odmowic nie mozna uzywa tej pierwszej nazwy?

2 polubienia