Szczepionki

mieliście jakieś efekty ubocznie po szczepieniu na C-19? Dostałem w końcu pfizera, i na razie wszystko wygląda OK…

Nie wspominając o wręcz pozytywnych oddziaływaniach szczepionek i 5G…

1 polubienie

:laughing::laughing::laughing: U mnie astra pierwsza porcja nie spelnila oczekiwan. W nocy nie swiece i bezprzewodowo z netem sie nie lacze. Autyzm na niektore zjawiska mam od dziecka. Ale to pewnie efekty wczesniejszych szczepien

3 polubienia

A co z drugą dawką? Unia coś mówi, że Astra jest be?

1 polubienie

Tak, to jest problem.
Jak twierdzą tutaj dla tych juz zaszczepionych druga dawka będzie.

1 polubienie

U nas wstrzymali na pierwszą dawkę, chcieli resztę wyrzucić, ale odezwały się głosy, żeby zaszczepić drugą po 3-4 tygodniach po pierwszej, żeby nie zmarnować. W kanadzie było w sumie 8 zejść i 28 zatorów. Codziennie umiera za to około 50 osób na c19.

2 polubienia

Nie wiem czy to panika w pueblu sie nie zrobila? Rynek jest rynkiem i kazdy chce swoje uszczknąć
A kto nie ryzykuje to nie zyje, a przynajmniej pozbawia sie szansy na przeżycie

2 polubienia

Też myślę, że nagonka na Astrazeneca to robota Pfizera i Moderny. Pfizer w tylko w 2021 ma zarobić 26 miliardów na szczepionkach.

2 polubienia

Zmowa monopolowa?
Ale niestety WHO dalo dupy bez mydła.

2 polubienia

17.05.2021 godz 13.30 - mój termin zaczipowania Pfizerem.

4 polubienia

To beda problemy z kompatybilnością oprogramowania :laughing:

3 polubienia

Chipy się będą palić jeden po drugim. Jak u Jakuba.

3 polubienia

Yes, yes, yes jak mawial byly premier

2 polubienia

Jakie cipy dają? :smiley: :smiley: :smiley:

2 polubienia

Solidarnościowo
Solidarnie pójdziem marnie pod czerwoną latarnię

1 polubienie

Palące :slightly_smiling_face:

Nie jestem zaszczepiona. Ty mnie przekonałeś, żeby w ogóle tego nie robić. 3 cycki? Never! :joy:

1 polubienie

@efka od przybytku glowa nie boli :wink:

2 polubienia

:joy: 2 mi wystarczą. Ktoś to musi dźwigać :joy:

2 polubienia

Mi jakieś pół doby po fajzerze zaczęły się takie grypopodobne objawy - bóle kostne i głowy, bez gorączki. Wziąłem paracetamol i przeszło. Ramię lekko bolało przez kilka dni. I to byłoby na tyle.
Już za tydzień mam drugą dawkę, wiec zobaczymy jak tym razem będzie.

3 polubienia

Wczoraj pierwsze szczepienie. Osłabiony jestem i senny, dziś trochę mnie też mdli.

1 polubienie