Tak sie zastanawiam: gdzie ja zyje...

A ci którzy się dali to szkoda, że wdają się w takie przepychanki na niskim poziomie

Akurat Tobie tej przyjemności nie zrobię.

1 polubienie

Odsyłam do wypowiedzi @Bingola -i

Ośrodki radiomaryjne i im podobne oraz skrajnie narodowe, czy prawicowe, to nie jest cały naród polski. A to oni wywołuję ten rynsztokowy hałas… Nie są większością ale stanowią siłę. I tak będzie, póki nie zmienią się rządy.

2 polubienia

Przeczytałem wszystkie i nic.:rofl:
Ale dla mnie te wasze wypowiedzi są bardzo stronnicze skrajne, śmierdzi hipokryzja jak się czyta wcześniej że bydło przeszło ulicami miasta o innym marszu… Jeżeli jest demokracja i trzeba być tolerancyjnym to narodowcy patrioci normalni ludzie też mogą maszerowac, a nie doszukiwać się w tłumie osób jednego faszystowskiego transparentu czy hasła z kilku ust i mówić że to bydło że to naziści… To oczywiście twoje słowa xd
Ciebie prowokują takie marsze jak i innych np zorganizowane grupki które próbują lezec na ulicy a później dostają w cymbal… Ale te grupki leżą na ulicy pokojowo… Blokować na stojąco nie można? Pomijając że te grupki leżą na ulicy celowo dla zadymy i zepsucia marszu, a tutaj raczej nie chciano jakiegoś zbeszczeszxzenia czego można było się spodziewac

1 polubienie

Ktoś kto wykrzykuje faszystowskie hasła to kim jest?
Nie prowokuj bo ci napiszę kim są :grinning::grinning::grinning: i wszyscy którzy to wspierają.

1 polubienie

Ja nie zauważyłem faszystowskich haseł i symboli na żadnych demonstracjach, tylko na narodowcowych widziałem osobiście.

3 polubienia

Faszystowskiego hasła? Biała Europa to faszystowskie haslo naprzyklad xd? Jest demokracja. A narodowcy to nie faszysci.

Ty tak uważasz. Ja osobiście znam wielu narodowców. I wiem, jakie, naprawdę mają poglądy. Gdybyś znał historię, to wiedziałbyś, że wszystkie ruchy narodowe kończyły się nieszczęściami. Nie było od tego wyjątku.

3 polubienia

A w tych marszach większość to normalni patrioci, a nie bydło faszysci xd

Dalej się karm hasełkami z netu. Widzę, że nie dotarło, to co napisałem o historii. Nie znasz jej, ale i tak wiesz lepiej, bo w necie było.

2 polubienia

Co nie dotarło? Piszesz jak było ale to nic nie zmienia w moim myśleniu, na temat marszow prawicowych i tego że teraz najchętniej to na każdego prawaka mówili by faszysta.

Bo było źle, a Ty, kolego, popierając to, co popierasz, niejako dążysz do powtórki złego.

1 polubienie

Ja nie popieram, nie jestem nacjonalista, nie przeszkadza mi widok murzyna na Europejskiej ulicy… Jestem tylko przeciwny dyskryminacji patriotów i nazywania uczestników marszu niepodległości jak to mówili w Europie “60tys faszystow” no skandal

To, że nie popierasz, to dobrze. Ale nacjonalizn nie jest równoznaczny z patriotyzmem. To, że nacjonaliści za patriotów się uważają, nie oznacza, że nimi są. Jedno nie równa się drugiemu. Ja jestem patriotą, a nie jestem nacjonalistą.

6 polubień

W podsumowaniu tej dyskusji, dobrze by było, gdyby wszyscy stosowali się do prostych zasad, które w uproszczeniu można przedstawić następująco:
zyj%20swoim%20zyciem
@birbant @GumowyKrokodyl @gra @collins02 @czarny_rycerz @anon44086484

7 polubień

A czy swoich opinii w tym temacie też nie można wypowiedizeć?

Można, można. Ten mem to taka alegoria tolerancji, dla mniej kumatych :slight_smile:

1 polubienie

Ja to najbardziej nietolerancyjny jestem w stosunku do niektórych “browarów”, które kazałbym zaorać, bo takie szczochy produkują, ot, co… :grinning:

2 polubienia

O, tu juz nie masz racji! Tolerancja nie obejmuje psucia piwa. To juz jest koorestvo!

1 polubienie