Tak sie zastanawiam: gdzie ja zyje...

Nie kupuj :money_mouth_face:

3 polubienia

A nigdy w życiu.

Ja już nie mam kraju. Gdy skończę studia powendruje po świecie szuakąc miejsca które będę mogła nazwać ojczyzną. Bo Polskę ją nie mogę nazwać. Polska nie chce mnie to nie będę się wmuszała jej na siłę…

1 polubienie

Bo Polska jest własnością PiSu i Kościoła

Dobrze robisz. Zobaczysz odżyjesz.

Bingola. W takim razie ja sobie poszukam innego miejsca. Gdzie takich jak ja będą chcieli…

A gdzie w wypowiedzi Kolegi widzisz bluzgi i wyzwiska? Natomiast w Twojej wypowiedzi ostatnie zdanie grzeczne nie jest.

1 polubienie

Jestem tego samego zdania. Powinna byc dyskusja, ale jej nie ma…

No coz, ja akurat nie myle (nie ja ten artykul pisalam). Ale fakt pozostaje faktem. Na uczestnikow takiego marszu mogliby napasc np. muzulmanie i co wtedy? Chodzi mi po prostu u ludzkie zachowania.

2 polubienia

Cały mój udział w dyskusji, to stwierdzenie na uwagę, że " Jedni cenią tradycję, religię, rodzinę, historię swojego kraju a drudzy postęp, rozwój, nowoczesność, wolność jednostki" odpowiedziałam: Jedno nie wyklucza drugiego. Nie zgadzasz się z tym?

1 polubienie

Ojeej jaki foch xd

Przyjrzyj się zatem @elsie raz jeszcze wypowiedzi Kolegi, niestety trzeba również włączyć myślenie. Moja niegrzeczność wobec jego chamstwa to naprawdę błahostka.

Widac nie umiem myslec…

Bydlo i faszysci raczej do komplementow nie naleza.

Nie zamierzałem się w ogole wypowiadać w tej komedii i nie podoba mi się to wywoływanie do tablicy.
I już teraz mogę zapowiedzieć ze ZAWSZE będę mowil co myśle.A jak się nie podoba to wyjazd do moderacji.Do tego przywykłem i temu pozostaję wierny.
Jak również nie zamierzam respektować niczyjego dyktanda.O ile wiem,zasady określali założyciele forum.

Bydło jest obraźliwe ale faszyści w żadnym wypadku. Myślałam że to oczywiste chociaż dla moderacji.

1 polubienie

To aż się prosi o dodatkowy fragment:

Jesteś przeciwny mordowaniu ludzi?
Nie morduj.

Zasada “jeśli coś ci się nie podoba to tego nie rób, ale ignoruj u innych” nie jest aż taka uniwersalna.

1 polubienie

Ale przeciez takich okreslen nie uzyl Bingola…

czasem to bydlo wlasnie obrazliwe nie jest :ox:
wszystko zalezy od kontekstu.
ja mysle, moze naiwnie, ze ludzie w koncu zrozumieja, iz wybory i swoje poglady manifestuje sie przy urnach wyborczych nie urzadzajac zadymy na ulicach?

2 polubienia

Chciałem zrobić mem z podobnym tekstem, @MistrzVarflock. Ubiegłeś mnie :smiley:

Dla mnie “tolerancja”, to mina. Prowadzi ona do rozkładu, daje początek ignorowaniu i lekceważeniu tego, co naprawdę ważne.

1 polubienie