Tatuaże a starość

Ale ja nie mówię że coś złego. Mówię że prawo jest jakie jest. Ale jeż z wielu kolczyków do końca normalny chyba nie jest?

1 polubienie

Ale to boli :(((

Cokolwiek pod majtkami ( kolce???) to już dla mnie nie do ogarnięcia:)

1 polubienie

a jakie masz tatoo? pokaż

Grzecznie proszę :stuck_out_tongue_winking_eye:

Nie boli. Bardziej boli pobieranie krwi z żyły. Choć krócej.
Jak pamiętasz moje ramiona są po jednej dopiero sesji,drugą przystopował covid choć już wszystko zapłacone mam od ponad dwóch lat… I teraz mnie wpisał gostek w kajecik na 13 września. Już mi powiedzial że jedną ręka to minimum 3 godziny roboty tak że ten… Nienawidzę igieł,a tatuaże dzielnie znoszę i nawet przysypiam lekko :grin:

1 polubienie

Pióro,anioł,włòczykij i łapacz snów.

1 polubienie

Jak młody chłopak miałem hennę na próbę na dłoni. Tylko wtedy nie mogłem sobie pozwolić na tatoo. miałem coś co niesamowicie dziewczyny przyciągało. Nie wiem dla czego.

Z henny są beznadziejne,zwłaszcza duże,bo jak schodzą to po kawałeczku i się łazi z takim wyskubanym…

1 polubienie

mi zszedł po 2 tygodniach i prawie cały. kropki zostały.

Pewnie byl niewielki. Duże schodzą na raty.

1 polubienie

Na całą dłoń.

Widziałam smoka z henny na ramieniu…Najpierw mu skrzydełka odpadły,potem ogonek,łapki ,potem główka i tak sam kadłubek się trzymał kilka dni…:woman_facepalming:t3:

1 polubienie

Ja miałem węża zawinętego pod nadgarstek jak ying jang z kropkami w ciałach węży.

Zupełnie nie przeszkadzają mi tatuaże u innych. Ale sam nie chcę mieć.

3 polubienia

Mój znajomy… nie żyje już opowiadał że chce taki tatuaż.
Chciał na genitaliach i okolicy tato… Miała być to mucha a jak by walił konia to miała skrzydełkami ruszać.

:woman_facepalming:t3::woman_facepalming:t3::woman_facepalming:t3::woman_facepalming:t3::woman_facepalming:t3:

1 polubienie

Zajebisty by był?

Jak dla mnie to idiotyczny…

1 polubienie

Ale by musial być dziełem