Teoretycznie, to nikt nie powinien być zadowolony ze swojego abonamentu. To jak to w końcu jest?

Postanowiłam zajrzeć na stronki operatorów, żeby sprawdzić, co tam w abonamentach słychać i sprawdzić opinie użytkowników i jestem w szoku!!! Wszyscy operatorzy zostali zjechani. Totalne dno, masakra i do dupy…
Tkwię w tym swoim plusie, bo nie widzę jakiejś atrakcyjnej alternatywy. Jak znajdę, to zmienię. W plusie kompletny zastój w ofertach. Rachunki mi zawyżają. A jak czytam oferty konkurencji, to niby lepiej, ale wysyp negatywnych opinii jest jeszcze większy. Ludzie mają te telefony, korzystają, a wszyscy marudzą? też macie powody do narzekań, czy możecie coś pochwalić?

1 polubienie

Chyba najlepiej jest w nju mobile

2 polubienia

U mnie (Lebara Niemcy) jest tak, że za 10 euro miesięcznie dzwonię 400 minut do wszelkich komórek i tel. stacjonarnych w około 50 państwach świata. Do tego mam 5000 minut do tych co są w tej samej sieci. Jest opcja z netem, może niedługo się skuszę. Przyznam że najczęściej tych minut nie wydzwonię. Nie narzekam.
Dodam, że telefon na kartę, nie żaden abonament.

2 polubienia

U nas mało kto ma limitowane rozmowy.

Ty jesteś w nju?

Mam nju mobile. Kali się. Polecam.

2 polubienia

Dla mnie 5000 minut to żaden limit. Musiałbym dziennie prawie 3 godziny gadać … Dlatego z sieci do sieci jeszcze nigdy nie przekroczyłem limitu a rozmawiam każdego dnia po kilka razy.

2 polubienia

abonament? jaki?

A ja wlasnie musze kupic telefon i to od razu do konkretnego operatora. I sie zastanawiam: ktory z operatoriw???

1 polubienie

Ja place w 02,plus minus,10 funtow na 2-3 miechy.
Ale dla mnie to jest za TELEFON.
Internet mam w lap topie.
Oszalalbym jakby mi ciagle cos dzwonilo w kieszeni.

1 polubienie

Mam holenderską Lebarę, bardzo długo byłem z niej zadowolony, ale ostatnio coś się knoci.Nie chodzi o cenę, bo za 20 euro miesięcznie przez 30 dni mam 1000 minut z całym światem, ale od jakiegoś czasu nie mogę się połączyć z Hiszpanią i Anglią, niby, że nie mam środków na koncie, chociaż one tam są. Gdy ostatni raz byłem w Polsce, to też i szarpnęło za dużo tych minut, choć bardzo rzadko korzystałem z telefonu. Przyznaję, że trochę to zaniedbałem, przedwczoraj tam dzwoniłem, ale kazano mi ponad godzinę czekać na połączenie z operatorem. Cwaniaki jedne. Teraz szukam innego.

2 polubienia

A niech ich licho! “Prosze czekac na zgloszenie sie doradcy” a forsa leci!!!

1 polubienie

Mam nju mobile i jak na moje potrzeby wystarcza w zupełności. Za 29 PLN rozmowy i wiadomości są nielimitowane, internet 30 GB. Problemów z zawyżonymi rachunkami nie miałem nigdy od pięciu lat, odkąd jestem w tej sieci. Do tego mam jeszcze w nju taki awaryjny telefon, robiący jako domowy. Korzystają z niego przeważnie dzieci w jakichś nieprzewidzianych sytuacjach raz na ruski miesiąc i rachunki przychodzą zerowe, lub bliskie zeru.

3 polubienia

Właśnie znalazłem namiar na coś podobnego.

3 polubienia

@birbant To ciekawe! Czy nju mobile jest w Polsce??? Do tej pory w ogole sie tym nie interesowalam…

1 polubienie

Nie wiem. Ja wyczaiłem inne oferty Lebary, póki co. Ale już mam informację o innym operatorze,

1 polubienie

Podobnych ofert już trochę jest, jednak w dużej mierze są to jacyś wirtualni operatorzy. Nju jest produktem Orange, więc w moim odczuciu budzi większe zaufanie niż jakaś ofertowa wirtualność.

2 polubienia

@elsie
Nju to oferta polskiego Orange. Możesz to sobie załatwić przez inernet lub w ich stacjonarnych salonach.

2 polubienia

Żaliłem się kumplowi, a on mi polecił swojego operatora, u którego jest ponad 2 lata. Z tego, co mi mówił, wygląda interesująco. Szczegółów jeszcze nie znam.

2 polubienia

A, czyli jak mam punkt Orange to tam moge! Dzieli!!!

2 polubienia