Teoretycznie, to nikt nie powinien być zadowolony ze swojego abonamentu. To jak to w końcu jest?

Wielu poleca Virgin mobile.

2 polubienia

Internet jest dla mnie ważny. Na razie nie mam w swoim abonamencie, ale chcę mieć, gdybym zmieniała umowę. Czytałam opinie https://opiniuj.pl/nju-mobile.html
https://opiniuj.pl/plush.html

1 polubienie

Kto by pomyślał ze w takim lewaku jak Ty,jest tyle kapitalistycznego rozsądku :rofl:
Nic takiego od siebie nie wyłuszczyłem powyzej.Nie narzekam a jedyne co zawsze doprowadzalo mnie do autentycznego SZAŁU,to w bankowosci,tzw.“oplaty za prowadzenie konta”.W Anglii tego nie ma i od 13 lat mam to tam gdzie slonce nie dochodzi.
Jestem jednak zdania ze konkurencja zawsze wymusza tanienie uslug.I tu nigdy nie bedzi inaczej.

3 polubienia

Dla mnie cena w sumie nie gra roli. Bardziej wkurza mnie konieczność zawierania długich umów. To dla mnie smycz. Zniewolenie.

Co do internetu mobilnego - to fajna sprawa bo korzystasz kiedy chcesz i gdzie chce ale:

  1. LTE mocno drenuje baterie wiec tam gdzie to możliwe to pozostań przy wifi.
  2. Wciąż w Polsce jest wiele miejsc gdzie nie ma zasięgu.

Ja w domu i robocie korzystam z wifi. Mam też 10 Gb co miesiąc mobilnego internetu od t-mobile i to mi wystarcza to przeglądania neta i fb.
Jeżeli zależy ci multimediach, YT, Netflix, Twitch to będziesz potrzebować no limit. A to będzie kosztować prawie 100 zł miesięcznie. W tym masz oczywiście nielimitowane rozmowy i smsy.

2 polubienia

@collins02, jeśli chodzi o banki w Polsce, to prawda, łupią klientów jak się da! Prowizje pobierają nawet od wpłat gotówkowych - człowiek musi zapłacić karę, ze przynosi pieniądze do banku!
Lewakiem jest tylko w sprawach światopoglądowych , natomiast w ekonomii jestem klasycznym liberałem. :slight_smile:

3 polubienia

:laughing:

1 polubienie

Jestem zadowolona z T-Mobile.
Wcześniej wiele lat byłam w Pleyu, ale często ludzie nie mogli się do mnie dodzwonić i nie tylko ja miałam takie problemy. Chyba nie dawali rady obsłużyć takiej ilości klientów jaką mieli.

1 polubienie

Może już się nie interesujesz tematem, ale mam nju buzz (teraz zmienił nazwę na nju podstawowy) i naprawdę się kali. To jest oferta na abonament i możesz do niej dobrać nr, jeden na pewno (a może i więcej). Więc za dwa abonamenty płacisz jak za jeden.

1 polubienie