Też uważacie tych karzących finansowo rodaków za brak szkodliwych dla zdrowia

i życia, utrudniających tak istotne dla zdrowia i życia oddychanie, maseczek, za obrzydliwe, zbrodnicze kanalie, jak i tych zmuszających do szkodliwych, zbrodniczych szczepień przeciw całkiem niegroźnej COVID-19? Wątpicie, że te zbrodnicze kanalie trafią po ziemskim życiu do COR-ów, czyli czarnych otchłani refleksji, na długie wieki?

Spójrzcie na ludzkie twarze z wystającymi nosami, prowadzącymi podwójnym kanałem prosto do mózgu celem jego dobrego natlenienia. A teraz pomyślcie, że przyszłyby jakieś zbrodnicze kanalie, i zmuszały by ludzi do zasłaniania ust i nosów, szkodząc zdrowiu i życiu ludzkiemu.

Zbrodniczymi kanaliami i amebami umysłowymi sa antyszczepionkowcy i antymaseczkowcy propagujacy uwłaczajace ludzkiej inteligencji teorie o szkodliwości maseczki na ludzkie zdrowie.
Działania policji popieram w 100% a pytanie nadaje się do usunięcia za szerzenie fałszywych informacji.

6 polubień

I szkodliwych społecznie.

2 polubienia

Kanały oczne i uszne są niepomiernie bardziej z mózgiem zintegrowane i o wiele szybciej do niego prowadzą, niż nosowe. Niestety Ty używasz je w taki sposób, że trafisz do COR-ów na całe, długie tysiąclecia. :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Jestem wściekła na ludzi tak lekkomyślnie podchodzących do wirusa. Ludzi nie szczepiących się, nie noszących maseczek w sklepach, lekceważących sobie zasady współżycia, innych ludzi. Dlaczego? Bo mąż ma skierowanie do szpitala na zabieg chirurgiczny i okazuje się , że na zwykły zabieg laparoskopowy musi czekać 6-8 miesięcy. Codziennie chodzi z bólem do pracy, bo jaki lekarz da mu tak długie zwolnienie. I to tylko dlatego, że wiele szpitali zamknęło wszystkie oddziały, bo musiało przyjmować zakażonych na Covid. Gdyby ludzie dbali o siebie i innych - nie byłoby takiej sytuacji.

7 polubień

Uff. Myślałem, że tylko mi ciśnienie wzrosło.

Święte słowa.

5 polubień

@harmonik
Ze względu na szacunek dla tych, którzy rozsądnie odpowiedzieli na Twoje bzdurne i chamskie dywagacje tym razem pytania nie usunę.

3 polubienia

Cieszę się, że znalazłaś sposób, by takiego mądrego pytania mojego nie usuwać.

To sobie uszyj taką maskę, żeby kanałów nie zasłaniała. Ale się nie chce wymyśleć, prawda? Bo z góry zakłada, że maski są złe. To niech wymyśli, bo się da. Gdyby nie ta maska to wielu już by trafiło “w piórnik” jak pisał Kaziu.

2 polubienia

Co madrego dostrzegłeś w tym pytaniu?

5 polubień

On się mądrzy, bo nie poszedł w tłum. I nie nakaszleli mu prosto w rwarz jak np. dzieci nauczycielkom w szkołach, przedszkolach i żłobkach a dorośli każdemu komu się da,

2 polubienia

Będąc na wycieczce po Kosmosie z naszego KT-95, z której się odłączyliśmy z AA wbrew zaleceniom Kierownika wycieczki, m.in. pokazano mi COR-y. Okropne miejsce. Jesteś zawieszony w gęstej czerni. Możesz udać się gdzie chcesz, tylko nie wiesz gdzie, bo wszędzie jest ta gęsta czerń. Nie masz z nikim kontaktu. Jedyny kontakt z jakimiś żywymi istotami, to ławica małych rybek, przypływających od czasu do czasu, i podgryzających Cię. Nikt Cię nie bije. nie musisz pracować, nie czujesz zimna ani głodu. Za to możesz do woli oddawać się refleksjom, dlaczego do COR-u trafiłeś, i kiedy Cię z niej zabiorą.

Proponuję by bzdury z pytania usunąć a rozsądne wypowiedzi zostawić. Uszanujesz tym rozsądne osoby wielokrotnie bardziej.

2 polubienia

Znalazł ale prawie. Nie mądrego a przemądrzałego i kogo? siebie samego.

1 polubienie

No widzisz jak Ci niewiele do szczescia potrzeba?
Tylko się nie przyzwyczajaj “do dobrego”

A widziałaś jeszcze któreś z milionów gatunków DSHN-u, chodzących w maseczkach?

5 polubień

Tym tematem to mi zalazłeś za skórę,…

Ja rozumiem, że klawiatura przyjmie wszystko, ale na litość Boską, są granice…

7 polubień

Spokojnie turnus terapeutyczny prawdopodobnie wkrótce.

2 polubienia