"Tragedii nie ma..."powiedział ortopeda komentując 5 zmian w jednym kręgoslupie

oraz audiolog komentując ubytek słuchu w jednym z zakresów. Mam doła i dziś znowu nie mogłam wstać z krzesła, ale się zmusiłam powyginawszy w różne strony, żeby nie robić sensacji w pracy. :face_with_head_bandage: Czy czulibyście się pocieszeni, skoro i tak wasza praca nie polega na rozładunku i załadunku samolotów, wierceniu w zębach ani kopaniu rowów ? Mam skierowanie na rehabilitację :slight_smile:
Dbajcie o siebie, mimo, że szefowie udają, że jesteście ze stali. Jest taki dowcip “Jakie jest ulubione ciasteczko szefa?” “Tyrajmisiu” … Także ten. Nawet nie wiesz, kiedy się rozsypiesz. Obyś potem wstał.

4 polubienia

Zdrowie ma to do siebie, że im dłużej żyjemy, tym ono nam się kruszy i coraz go mniej.

4 polubienia

Mój szef na szczęście nie jest wielbicielem ciasteczek, tylko zdrowego rozsądku.

2 polubienia

A ja bym sobie teraz jakieś ciasteczko, tego, ten… chrupnął. Ale nie mam, akuratnie. Jutro się zaopatrzę, bo mnie apetyta narobiliście. :stuck_out_tongue:

3 polubienia

W komputerze masz “ciasteczka” :slight_smile:

2 polubienia

A nie w ciastkarni? :thinking: :rofl:

Co to się panie porobiło?

Tee…, @Bingola już pół komputera rozebrałem, a tam ani jednego ciasteczka… :thinking: :grinning:

3 polubienia

Misiek ci zjadł!

1 polubienie

Wózek babciowy trzeba będzie pchać zamiast ciągać za sobą… Wiecie…podejrzewam, że to jest spisek pracodawców. Oni celowo nas męczą, żeby móc szybciej wziąć nowego pracownika. Nowa miotła lepiej zamiata.

1 polubienie

To ja mogę na nim usiąść, zawsze to jakaś korzyść będzie…

Misiek, to bardziej na “kumpla” się czai. Nie odpuszcza.

1 polubienie

Nie zgadzam się z tym. Dobry pracodawca woli starego, wyszkolonego pracownika.

5 polubień

zmien lekarza

1 polubienie

Misiek dba o terytorium?
tiaaa piwo mu postaw

1 polubienie

Inna sprawa jest.

Ech…

Trzeba sobie dobrze pracę dobierać.
Jeśli jest się biednym bo praca jest dla biednych :sunglasses:

oj jest cos czego nie wiem?

W zasadzie, to nic jeszcze nie wiesz, ale to później Ci wyjaśnię. Teraz tylko mogę nadmienić, że Misiek z domowym kotem ma tyle wspólnego, co ja z chińskim baletem. Niedawno wyjawiono mi, że to znajda polna.

1 polubienie

Ależ naprawdę szło świetnie, spać nie mogłam tylko od 1,5roku a w ogóle to leżenie bywa mniej zdrowe niż robienie zakupów. Zwłaszcza, jeśli kupuje się…ubrania.

1 polubienie