"Tragedii nie ma..."powiedział ortopeda komentując 5 zmian w jednym kręgoslupie

ale czy ma cztery lapy i pancia?
koty sa kotami

1 polubienie

Tylko nie wszystkie domowymi.

bez przesady - koty to koty
jesli tepi domowe to jest klopot
zbiki sa pod ochrona i moga Cie pozbawic praw rodzicielskich

1 polubienie

Później Tobie to wyjaśnię, Na spokojnie.

Tymczasem już nie spamujmy i wracajmy na łono kręgosłupa sympatycznej koleżanki @Nunu

1 polubienie

kregoslup to rzecz swieta

2 polubienia

Człowiek nawet nie wie, że się już rozsypał. Za głupotę i lekceważenie swojego zdrowia się płaci jak się nie chciało wyjść na histeryka. Pomarudziłam, a teraz poszukam kijków do nordic walking. Jak prawdziwa babcia.

4 polubienia

nordic to nie babcia
a kregoslup? sam w sobie nie boli

Ale nerw boli ten albo tamten…nawet się zorientowałam przed rtg, z którymi kręgami mam problem, bo przeanalizowałam, gdzie mnie boli…Ta baba opisująca rtg jakoś podejrzanie podśpiewywała, ale myślałam, że to z wariactwa.
Uczcie się na moich błędach i idźcie już spać. Całusy :*

3 polubienia

Mnie nie zrobiono zaleconej przez lekarza prowadzącego operacji. Teraz ledwo chodzę… Jeśli masz forsę nie zbliżaj się do NFZ!!!

1 polubienie

Trzymam kciuki

Też mam dyskopatię kręgów szyjnych ( plus ubytki). Przy takiej patologii szumy uszne lub lekki niedosłuch to norma.
Praca siedząca jest bardziej bolesna niż ruchu. Do ćwiczeń rehabilitacyjnych polecam pływanie.

3 polubienia

Plywanie i inne ćwiczenia wspomagajace kręgosłup?
Zle ułóż poduszke? To az sie prosi o indywidualne podejscie
Wole stac niz usiasc niewygodnym fotelu :frog:

4 polubienia

Twój nowy avek, o ile się go nie powiększy, kojarzy mi się z …


:wink:

1 polubienie

Jaki brzydal.
Mimo iż ładniejszy ode mnie :grin:

3 polubienia

W jednym? to ile masz kręgosłupów? 5 zmian to kiedyś norma dziś dzieci się rehabilituje a dorośli szukają drogi do renty.

1 polubienie

dziękuję Wam z rady :heart: W zasadzie to utrata pracy (jednej)uratowała mi być może życie. Chyba lepsze to niż nie móc wstać jeszcze bardziej niż ja nie mogłam. O związku kręgosłupa z szumami też czytałam. Siedzenie jest niefizjologiczne, już bardziej naturalne jest stać a lepiej chodzić, pływanie najlepsze.

3 polubienia

Na forum tylko pozostaje trzymać kciuki
:sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart:

2 polubienia

A długo cię ten nerw / kręgosłup bóli ?. U mnie dopiero 5 i 1/2 roku - z czego te 1/2 byłem na morfinie dożylnej, teraz zamieniłem na Ketonal 150 x 2/24. Ból romantyczny hm jak xxxx i pocieszają mnie operacją. Nie mniej w sprawie bólu łączę się z zrozumieniem wirtualnie, nie jesteś sama

2 polubienia

Zostań własnym szefem.

1 polubienie

Na początku człowiek nie kojarzy tych bóli z kręgosłupem, bo to nie boli tylko z tyłu.