"Tragedii nie ma..."powiedział ortopeda komentując 5 zmian w jednym kręgoslupie

To nie jest głupi pomysł, tylko nie warto być od razu takim odważnym na 100%. W naszym kraju wszelkie daniny trzeba płacić niezależnie od tego, czy zarobiłeś czy nie.

2 polubienia

Własne szefowanie może jako pracę dodatkową i na razie niepełnoetatową?

2 polubienia

Jak mnie zaczęło boleć w nodze i to od góry do pięty, to się dowiedziałem że to … kręgosłup winny. Kręgosłup też bolał ale myślałem: na starość cię pokręciło trochę to cierp, pewnie zasłużyłeś niehigienicznym trybem życia. Nie wiedziałem że kręgosłup, u mnie lędźwiowy, to centralny dyspozytor bóli przeróżnych. Teraz już wiem.

3 polubienia

Tak. Kręgosłup daje takie objawy…myślisz,że Cię jajnik boli a to nerw od jakiegoś kręgu :confused: Joko - taki mam plan. Jednak wrzask w rejestrze gwizdka tzn. 4kHz mnie pokona i na myśl o tym aż mnie zgina :frowning: No i ciągle słyszę głosy. Głosy non stop w tym miejscu pracy.

2 polubienia

Z tyłu jest splot wszystkich najważniejszych nerwów obwodowych / okolice pasa / i stąd wrażenie że boli kręgosłup, choć on niekoniecznie musi,

O jajnikach zrozumiałem ale co tu Joko robi?

1 polubienie

Akurat bedzie mi sie chcialo brac odpowiedzialnosc na siebie i okoliczne galaktyki :heart::innocent:

@Antykwa spróbuj się wczuć. Nunu jest bardzo zmęczona, obolała i straciła jedną z prac. To troszkę dużo jak na jedną drobną osóbkę. Próbuje więc w ramach zaoszczędzenia energii odpisać w jednym poście jednocześnie mi i Tobie. Tobie o zdrowiu i mi o pracy. Po prostu każde z nas przeczyta 'swoje" i już :slightly_smiling_face:
Czasami jest taka gonitwa myśli, gdy na człowieka zwali się za dużo :thinking:

4 polubienia

Przypuszczałem że tak właśnie jest ale co szkodzi upewnić się. image

3 polubienia

:slight_smile: Zrobiłam się aspołeczna, ale dla Was robię wyjątek, bo jesteście mili. Joko :hibiscus:

3 polubienia

Mnie to moja córka powtarza, żem typ aspołeczny… :joy:

2 polubienia

Dobrze, że ktoś Ci uczciwie mówi :stuck_out_tongue:

1 polubienie

To ja już nie będę się przyznawał, co jeszcze mówi… :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Chwali Ci się, że się do córki przyznajesz. :smiley:

2 polubienia

Bo to jest moja wspaniała córka.

1 polubienie

No ba…jak Twoja to musi być wspaniała.

1 polubienie