Trzeba sie zdrowo odzywiac

Z dedykacja dla @birbant:slight_smile:

image

7 polubień

Ja chcę swojego nauczyć, żeby mnie piwo przynaszał, ale tylko te dobre. :thinking::stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

Raczej kot z Ciebie prywatnego zaopatrzeniowca zrobi. Piwo będziesz sobie kupowal przy okazji zakupow dla kota :grinning:

5 polubień

Spóźniłaś się, bo od dawna tak jest. Czas to zmienić. :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Wisly kijem nie odwrocisz…

1 polubienie

Właśnie śpi z monitorem. Ale gdybym teraz chciał się zdrzemnąć, to zaraz się obudzi i już mam kumpla na kanapie. A jaki podlizuch, wtedy. Przytulas z motorkiem. :grinning:

5 polubień

Bedzie wyciskal z myszy! :joy:

On już latem miał myszy dwie na koncie, a malutki był. Ptaszka też zaliczył we wrześniu.
Teraz ma 5 miesięcy, a wygląda na rocznego. Ale rozumek, to, chyba jeszcze też adekwatny do wieku. A na ptaki czai się, kiedy tylko jest na dworze. I po dachach zaczął łazić.

3 polubienia

O, to kotek nauczy Cie zdrowego odzywiania!!! :joy:

2 polubienia

Niezagospodarowany Duzy na kanapie to wyzwanie dla kota przeciez.

3 polubienia

Uwielbiam te kocie motorki :slight_smile:

1 polubienie

Właśnie mnie zagospodarował. Siedzi mi od 10 minut na karku, mruczy i nie ma zamiaru zmienić miejsca. Raz go zdjąłem, ale nie odpuścił. W ogóle, dziś od rana jakiś spokojny jest i przymilny, Za spokojny.

3 polubienia

Moze zrobilo sie za zimo na dworze? I woli nie ryzykować?

Piękna pogoda. Przed chwilą zlazł i wyciągnął się na parapecie. A ja do sklepu muszę zaraz, więc zostanie chwilowo sam. Bardzo tego nie lubi. On coś dzisiaj jest za spokojny. Ale chyba zdrowy, bo to co miał zażreć, to zeżarł.

2 polubienia

Kot chory to na ogol chowa sie po katach. Chyba, ze jest bardzo zwiazany z wlascicielem, to przychodzi po pomoc. A byles z nim u weta? Bo jak on wychodzacy, to trzeba odchody zbadac i co jakis czas odrobaczyc.
I profilaktycznie chipa zalozyc + paszport wyrobic. Nie wien jak w Holandii ze wscieklizna, ale u mnie koty szczepi sie co dwa lata.

1 polubienie

Z wetem załatwione. Nie ja byłem, ale sublokatorka. W Holandii podobnie. Ale paszport, to na wyjazd z kraju. Czip jest.
Na chorego mi nie wygląda.

2 polubienia

Wystawienie paszportu to formalnosc jak ma chipa. Zazdroszcze ci tego futrzaka w domu.

2 polubienia

Ups, zaraz z czyms wyskoczy!!! :slight_smile:

Przygotuj sie: zlo nie spi… :joy:

1 polubienie

Zwierzęta są mądre. Ni idą w głupi weganizm. Wiedzą co zdrowe i pożywne.

Kot ciotki to i kreta potrafi zayebać i do pokoju przynieść.

1 polubienie