Tymczasem na Białorusi ... :/ Kurde ... Oby Rosja się nie rozpadła ... :/

po niemiecku mein to moja, a po angielsku main to główny …

A moja walka po angielsku to by było my (maj) … Chyba my combat ale nie jestem pewien…

Wiem, ale kolega Piochus napisał main kampf zamiast mein kampf :wink:

No to poprawiam Piochusa. Mein, - mój, moja, moje.

3 polubienia

Raczej my fight

1 polubienie

Jaki pragmatyzm

1 polubienie

W sumie tak też by mogło być i może nawet bardziej :thinking: Nie wiem… Napisałem wtedy moje pierwsze skojarzenie :man_shrugging:

Ano ja to urodzony lingwista jestem haha :man_shrugging: :smiling_imp: :rofl:

Rodzajniki sa przeklenstwem :heart::eyes:
W hiszpanskim uzycie la czyli ona przy grozi smercia w sensie nie ma odwolania😉

1 polubienie

Myślę, że kolejnym celem Rosji będzie jednak Ukraina bo Ukraińcy już myślą nad wymuszeniem na Zachodzie, by Ukrainę wpuścić do NATO, bo w przeciwnym razie zaczną pracować nad własną bronią jądrową…

Pytanie na ile to jest de facto realna groźba, a na ile puste gadanie, a z państw bałtyckich to ja bym raczej obstawiał najprędzej agresję na Estonię :thinking:

Bezpieczny wschód to bezpieczna polska.

2 polubienia

Chruszczow oddał Krym, który był częścią Rosji Ukrainie pewnego razu gdy się zdrowo nawalił, a potem Ukraina oddała swój arsenał jądrowy w zamian za gwarancje bezpieczeństwa i nienaruszalności granic :confused:

Dziwnie Oni się czasami dogadywali - nie powiem :thinking:

Kolego, co Putin Mysli to jest maszyna. Poskladaj carat, wiele dyktatur i dopraw rewolucje ewolucjami
Szachy sa tylko gra

1 polubienie

Chruszczow oddał Krym by ograniczyć wpływy Grigorija Malenkova jego głównego rywala

1 polubienie

Możliwe, ale był przy tym nawalony :see_no_evil:

NAPEWNOTAK NApISAŁEM>

Hitler był ateistą.

1 polubienie

Ale jednak o opatrzności ciągle rozprawiał :wink: Nie wiem czy był ateistą bo generalnie Hitler był tak dziwnym człowiekiem, że nikt nie jest w stanie go w 100% pojąć :wink:

A tym czasem Obama krytykuje PiS za zbytnią swobodę w działaniu, a co to dokładnie oznacza to dopiero zaczynam oglądać :confused: :man_shrugging:

Bzdura. Obama w tej chwili politycznie nic nie znaczy i wypowiedział tylko swą opinię, z którą, zresztą się zgadzam.
Ale prawdą jest, że aktualnej administracji rządowej USA bardzo nie podoba się to, co jest w Polsce. Pamiętają miłość PiS do Trumpa. Ale, nie to jest główną przyczyna. Po prostu, polski rząd stracił zaufanie.

2 polubienia

A jak myślisz dlaczego przede wszystkim stracił zaufanie ?