Układaliście już kiedyś krzyżówkę? Nowy konkurs

Będę podawał, za chwilę napiszę ranking po 2 krzyżówkach.

1 polubienie

Dodam, że z tą Twoją, którą dałeś wczoraj też próbowałem lustrzanie odbić, by wydostać więcej punktów, ale u Ciebie się niestety nie udało.

1 polubienie

ja Wam powiem, że tych wyrazów to jest trochę

1 polubienie

Ja już mam kilkadziesiąt a końća nie widać

1 polubienie

Ranking Krzyżówki z dn. K17.10.2024 - trening po 2 krzyżówkach

  1. joko 48p
  2. Bingola 46p
  3. mężatka 45p
  4. collins02 45p
  5. ZiraaeL 23p

Poniżej wszystkie dotychczasowe zaliczone i podliczone krzyżówki poszczególnych graczy. Proszę kliknąć na rysunek w sytuacji, gdy nie widać całości.

Kurcze, @benasek , ile ja już rozpisek zrobiłam, głowa mnie już boli

3 polubienia

W tajemnicy Ci napiszę, że mam jedną taką krzyżówkę, którą próbuję ułożyć już kilka lat!. Na razie mi się nie udało. Najprawdopodobniej ją zapodam w głównych rozgrywkach. Może ktoś okaże się ode mnie lepszy. Szczerze mówiąc, to życzę to temu Komuś… Ja już na nią nie mam siły …

2 polubienia

Przed snem? :frowning: Potem się nie zaśnie. Dlatego jest mądre powiedzenie: pomyślę o tym jutro.

2 polubienia

Ja znam inne powiedzenie:

Screenshot 2024-10-17 at 22-21-55 Ktoś powiedział Żyj tak jakby jutra miało nie być . Zastosowałem się do tej sentencji. Pożyczyłem sto tysięcy od lichwiarza na kur sko wysoki procent. Połowę tej kasy wydałem na dziwki alkoho...

2 polubienia

Mogłabym, ale idę do lekarza od głowy…może to u mnie iluzja adekwatności informacji i powinnam posłuchać @benasek? Ale ja tak uwielbiam spać. Kocham :sleeping_bed: :sleeping:

1 polubienie

Zrobił dzisiaj 7.W najlepszej mialem 4 wyrazy…Na razie,dość :roll_eyes: :upside_down_face:

2 polubienia

4 wyrazy? No to już masz 4x4 16 p.
Zapodaj ją a jak wymyślisz lepszą, to sobie zmienisz …

No to wyzwanie… Piątek z glowy :joy:

3 polubienia

Lepiej może nie.
Też w tajemnicy Ci napiszę, źe złożyłam 5 wyrazów a z pozostałych liter nijak nie ułożyłam szóstego.

2 polubienia

Właśnie tu masz rację @Nunu , bo zamiast spać w głowie powstawały mi nowe pomysły.

3 polubienia

No to daj te 5. To rewelacyjnie!
Nie musisz ułożyć całej krzyżówki, by otrzymać punkty. Kto ułozy 1 wyraz, ma więcej punktów od tego, który nie ułozy nic. Kto uloży 2 wyrazy, zdobedzie wiecej niz ten ktory ulozy 1, itd…

2 polubienia

No wiem, ale ja ambitna jestem.

2 polubienia

W to nie wątpię, gdy widzę, że dajesz rade w tym trudnym zadaniu.
Podpowiadam, bo jesli podasz np 5 wyrazów, to ich układ jest Twoj i nikt takiego dac nie moze i punktow Ci nie może odebrać. Jedynie, co moze zrobic, to ten Twój uklad liter rozbudowac o lepszy.
Gorzej jednak, gdy ktos wczesniej da taki układ jak Twoj, wtedy ten Twoj juz bedzie bezuzyteczny.
Dlatego zalecam podawanie częściowych rozwiązan.
Jednak ostateczna decyzja zawsze nalezy do gracza. Jest rowniez mozliwosc, że się mylę… I ze lepsza jest Twoja strategia. Czas pokaże.

1 polubienie

kratka

4 wyrazy pospolite (16pt)
i jeden nazwisko 3 pty
to razem 19. Lepiej nie będzie, bo nie mogę tak długo układać. Rozum mi się wyłącza po jakimś czasie.
Podaję znaczenie nazwy własnej:
image

Konkurs zabiera mi zbyt wiele czasu. Rezygnuję.

2 polubienia

Ja wymiękam. Układam 4 słowa, piąte nie pasuje a szóste to już w ogóle kosmos. Jak do jutra nie ułożę, to chyba dam sobie spokój :frowning:
Wiecie co jest najbardziej dołujące w tym zadaniu? Że w miarę pracy i kombinowania nie widać trwałych sukcesów. W pantropach, nawet najtrudniejszych stopniowo, krok po kroku układa sie rozwiązanie, pojawiają się kolejne słowa i nic nie trzeba się cofać. A tu? Masz prawie wszystko i musisz wyrzucić do kosza bo zostały ci litery Z, B, C, R. NIe żebym się skarżył, ale… :frowning:

4 polubienia