Układaliście już kiedyś krzyżówkę? Nowy konkurs

18 p. Całkiem nieźle. Próbuję jeszcze cos z tego wykrzesać, ale chyba się nie da niestety.
Jednak 18 to naprawdę dobry wynik.

Drugie to mam inne, ale nie podoba mi się to drugie, chociaż wszystkie słowa dopiszczalne są.

1 polubienie

Dawaj te drugie, moze tam da sie cos na szybko poprawic

Wysłałam na priv.

1 polubienie

1 polubienie

Tutaj dostałam podpowiedź od @benasek , bym zamieniła litery “c” na “z” i “p” na “c”. Czyli ze słowa ocena powstało ozena , natomiast ze słowa opiek mam zrobione ociek.

1 polubienie

20p! Już tak bliziutko do całości.
Fakt, podpowiedzialem, bo jesli ktoś az tyle zrobił i jest mozliwosc podpowiedzi, to czemu nie pomóc. Przeciez to trening.
Oglądam i analizuję wszystkie krzyżówki i jak jest mozliwosc, podpowiadam kazdemu…
Jutro uzupelnie ranking, dzis caly dzien w pracy. Nie tylko Wy nie macie czasu… :grin:

1 polubienie

Ja myślałam, że Ty masz gości, a ja przeszkadzam :)).

1 polubienie

Goscie beda a mnie nie bedzie. Ale nie tylko ja w domu mieszkam. Za późno powiedzieli… Niestety, nie udało mi się pracy zamienić. Jutro sie z nimi spotkam.
Nie przeszkadzasz, mam od czasu do czasu chwile wytchnienia…

1 polubienie

Nie mam nic w 1-pionowo i chyba dlatego mi się poprzesuwało…

1 polubienie

Tak, to jedyne kratki bez wyrazu. Tez nie wiedziałem, co z tym dalej…

Kolejna rzecz która by mi do głowy nie przyszła…Ten KIT,poziomo…Wyraz 3-literowy w pasemku na 5 liter…

1 polubienie

Tam ten wyraz sie nie liczy. Męzatka dala juz druga krzyzowke. I ta druga kr,yżówka, za 20p jest jak na razie brana pod uwagę. Jest to na chwile obecną najlepiej punktowana “praca”

2 polubienia

Powiem Ci @collins02 , że z podanych liter od benaska, całe mnóstwo słów ułożyłam, ale jednak wiele się ze sobą gryzie przy dopasowaniu.

1 polubienie

Dokładnie ale na tym to chyba polega…Pisałem o tym wyżej…Zresztą…Co to by była za satysfakcja gdyby to szło w 5 minut… :wink:

1 polubienie

Aaaa…Bo już sie zastanawiałem,co jeszcze brac pod uwagę…W każdym razie wspak można,tak?

2 polubienia

Jak najbardziej wspak można.
Z mojego doswiadczenia na tym polu dochodze jednak do wniosku, ze jesli z danego ukladu nic juz sie zrobic nie da, lepiej go porzucic i zacząc od nowa z innym.
Dalem tą zabawę, bo ja swego czasu miesiącami się bawiłem, absolutnie nie wiedząc, czy są jakies nadzieje by wyszło. Róznica byla taka, ze bawilem sie w to sam…

2 polubienia

To przypomina trochę wielka góre, na którą chcesz wejsc, ale nie wiesz którędy. Są góry, na które nie wejdziesz, bo się wspiąć nie da. Na tą, zadaną tutaj da się wejsc, ale jest to niezwykle trudne. Jednak wazne jest takze, komu się uda wspiąć najwyzej. To są tego typu zadania umyslowe. To takze przeciez zabawa. Tu trzeba sie wspinac, dac sobie odpocząć, wspinac sie znowu. .Na razie najwyzej wdrapala się @mężatka !

Traktujmy to w ten aposób.

3 polubienia

góra tortura @benasek fachura :face_with_raised_eyebrow:

2 polubienia

Wiesz Nunu, ile ja sobie sam takich tortur zadałem?
Nie będe się tu chwalil, bo pomyslisz, ze jestem nienormalny.
Dodam, ze nadal to robię…
I to za darmo, nie dla jakichkolwiek wieców czy nagrod. No i nie narzekam, bo nie mam komu :grin:

2 polubienia