Układaliście już kiedyś krzyżówkę? Nowy konkurs

Po prostu,wystartuj…Inaczej sie chyba nie dowiesz…
I,co chyba najważniejsze,wyrażnie numeruj.By sie nie pogubić jak z tymi 3 literowymi

1 polubienie

Tak, zaczynamy jedną i ją kończymy. Dopiero, gdy zakończy się nr 1, zaczynamy nr 2.

3 polubienia

Ile czasu dajesz na krzyźówkę, to znaczy na zrobienie jej?

2 polubienia

7 dni. Myślałem, by ten czas zwiększyć, ale wolę by się także inni wypowiedzieli.
Jak uważasz, tydzień wystarczy?

2 polubienia

Dla mnie superowo.

2 polubienia

No nie wiem, ale mysle, ze to rozsądne. Ja od tygodnia nie mogę sie zebrac do ułożenia takiej co by się dawala ludziom na oczy pokazac, ale to stan wyjątkowy i mam nadzieję przejsciowy

2 polubienia

Ta zabawa jest bardzo demokratyczna. Każdego przecież stać na ułożenie chociaż jednego wyrazu z podanej puli liter. I nie wymaga to jakiejś szczególnej inteligencji … W moim mniemaniu brak chęci w tą grę (jak i w pozostałe szaradziarskie zabawy na tym forum) ma w przeważającej części inne powody, ale zostawię te swoje przemyślenia dla siebie.

2 polubienia

Aktualny obraz krzyżówek poszczególnych graczy

Raczej brak chęci publikacji. :face_in_clouds:

Taaa, a chęci publikacji wyników testów są …

Są, bo se można taki wynik napisać jaki się chce :stuck_out_tongue:
Tylko niech mi koleżanka kitów nie pisze, że się tu tak nie robi, jak wiem, że się robi.

2 polubienia

Ja osobiscie w testach nie oszukuje, ale czasem cos mi zadzwoni lub uda się trafić?
To piszę o zjawisku fuksa… i kompleciku.

1 polubienie

Z quizami wiedzowymi jest tak że,poza brakiem zainteresowania [w co akurat wierzę] dominuje idiotyczny wstyd aby “nie wyjść na durnia/głupka”.Z tych samych powodów retuszuje się wyniki :roll_eyes:
Tak było od samego początku.Uczestnik który nie ma pojęcia na dany temat,nigdy nie powiedział/napisał jednego sensownego słowa w temacie,nagle wychodzi na eksperta,twierdząc że to tylko łut szczęścia…Przecież to miało miejsce niemal w każdym quizie! I przez to,nie dziwi fakt mizernej popularności.Z drugiej jednak strony…Kiedyś quizy tutaj zbierały kilkunastu uczestników i dawały pole do rozmowy na 50-80 wpisów!
Ktoś zna przyczyne?Bo poza jedną ewidentną [jednorazowo nie ma tu nigdy więcej jak 5-6 osób zazwyczaj malutko mających cokolwiek ze sobą wspólnego] przyznam że nie wiem…
Jako że mi tego brak,robię quizy na wp. i onecie.Tak raz na 3-4 dni.Któraś ze stron podesłała mi ostatnio moją średnia [81%].Przy okazji widzę że to wciąż bardzo popularna zabawa…Wniosek?
Lepiej chyba czasem zachować dla siebie,jak sam sugerujesz :wink:

1 polubienie

O której ogłosisz dzisiaj start? Czy po prostu,kolejną krzyżówkę?

1 polubienie

Dzisiaj o 20.00 kończymy trening.

Teraz pytanie, czy mam już dzis zapodać krzyżówkę nr 1?

2 polubienia

Jeśli o mnie chodzi,oczywiście!
Zmagania z czasem,co do których to chwil,wszyscy sie chyba zgadzają,wręcz wymuszają na Tobie podawanie tematu,jak najszybciej :wink:
Pytanie tylko…By nie marnować Twojej energii…Są waleczni czy nie.No bo we 2 lub 3 osoby…No ok.Jak inni się zgodzą i będą chcięli…To ja też.

2 polubienia

Ja na glupka w quizach wychodze w paru dziedzinach, ale to juz inna sprawa.
Sama konstrukcja tych testow czesto jest taka, ze prawidlowa odpowiedz jest podana na talerzu, bo reszta odpowiedzi to ewidentne bzdury. Wiec nawet z facjat wspolczesnych celebrytow zwanych gwiazdami można zaryzykować.:joy:
Byl taki fajny portalik quizowy, gdzie wydzielono cos w rodzaju “ksiegi skarg” i można bylo zglaszac watpliwosci i błędy w tych zagadkach. Ale kiedy to bylo? Z dekadę temu?

2 polubienia

Nie znam…Zresztą do tej zabawy zdopingował mnie,o ile pamiętam,instruktor @Bingola :wink: I było to już jedynie na nowym forum…
Ostatnio…wywaliłem dokumentacje moich kilkunastu quizów…Są na quizme więc,może nie zginą…
Ale o skargach na quizy,wybacz,nawet nie slyszałem :joy:

Dobrze by było, by pozostali zainteresowani się wypowiedzieli. Jesli nikt nie będzie miał nic przeciwko, a wręcz będzie ochota na takie zmagania, zaczniemy, nawet i dzisiaj. Jednak kilka słów warto powiedzieć. Choćby to, ze na kazdą krzyżówkę jest tydzien czasu i potem ją kończymy a zaczynamy drugą.

3 polubienia

To bylo dawno. Czy to nie była jakaś pierwotna wersja quizme?
Z tym, że uwzgledniano watpliwosci wyłącznie zgloszone przez zarejestrowanych użytkowników. I nie bylo komentowania, co jest do dziś.

Dokładnie.Poniedziałek niech będzie startem i metą.Czy co do godziny, to już pozostawiam Tobie.
To nie jest łatwe.Ludzie na forum wchodzą jak im czas i fantazja pozwala.I ja tak samo robię.
Potzrebny jest więc jakiś wspólny mianownik.
Ja głosuje na poniedziałek,godz. 20
Ale,dostosuję sie. :smile:

4 polubienia