Uważam że przewaga @Yoko nad resztą stawki jest jak Tadeja Pogacara nad resztą peletonu.Od poczatku,do końca.
I tu nagroda MUSI być.Wyrazna i widoczna.
Pewnie coś wymyślisz i "się"odegramy ale na razie,uważam że zwyciezca bierze wszystko.Jak w piosence ABBY ![]()
Jeśli faktytcznie zwyciężę (bo jeszcze jedna krzyżówka będzie i wszystko może się zmienić), to dostanę książeczkę bez dalszej walki. A pozostali zawodnicy mają do wyboru: albo losowanie, albo dogrywka i następny pierwszy dostanie książeczkę a potem dla pozostałych losowanie.
Cholera,wbrew mojej intencji,to troche smutna piosenka…Sorry…
No właśnie. Po prostu ja również wiem, jak to trudno jest tu grać dobrze i uważam, że uhonorowanie 2 miejsca mogłoby wchodzić w rachubę. Nikt osobie z 1 miejsca laurów nie odbierze a jednocześnie gra nadal będzie mieć tempo. No, ale ja właśnie pytam, co wolicie?
Nic nie narzucam.
I tak chyba lepiej…
"winner"jakoś mnie zawsze przygnębia…
Mnie to zawsze przygnębia, (zmieniam tu temat diametralnie, ale pozostaję w cieniu muzyki), gdy widzę Albano i Rominę Power, świadom tego co przeżyli, gdy zginęła im w niewyjaśnionych do dziś okolicznościach córka. Nawet kontaktowali się z Jackowskim. Niestety, ten nasz “czarownik” nie pomógł.
Córka Tyrone’a Powera?
Mój ulubiony gwiazdor"płaszcza i szpady".Zorro jeszcze przed Guy’em Williamsem.Sir Basil Rathbone twierdził że Errol Flynn mógł mu buty czyścić jeśli chodzi o szermierkę…Ile w tym prawdy?
Nie nie, Ylenia Carrisi - córka Al Bano i Rominy Power, tego włoskiego duetu.
Sprawdz kim byla Romina bo ja musze zniknąc na ok. godzine
Ty napisałeś o dziadku ![]()
Mam drugą wersję:
Poziomo:
- net
- robak
- xxxxxxx (nuketir/ruketin/nuretin/kuretin) czyli słowa nic dla mnie nie znaczące
morus - https://sjp.pl/morus - BKL - Bilans Kapitału Ludzkiego (BKL) - https://www.parp.gov.pl/component/site/site/bilans-kapitalu-ludzkiego
Pionowo: - rum
- NOKOB - radio - https://open.spotify.com/playlist/37i9dQZF1E4x6eTuCPaCIZ
lub 2) NOROB - https://soundcloud.com/user-286137065 - żeberko
- tatul - https://sjp.pl/tatul
- KIS - Krajowa Informacja Skarbowa - https://www.gov.pl/web/kas/krajowa-informacja-skarbowa
Za tą krzyżówkę jest 31 punktów:
NET 4
ROBAK 4
RUKETIN/NUKETIR 0
MORUS 4
BKL 1
RUM 4
NOKOB 3
ŻEBERKO 4
TATUL 4
KIS (wspak SIK) 3 (KIS jako skrót ma 1p więc wybrałem SIK)
Aktualny ranking z dn. K2024.11.14:
- joko 140p (32+36+35+37)
- Gra 125p (27+33+34+31)
- Bingola 118p (29+29+28+32).
- collins02 114p (23+27+30+34)
- okonek 80p (25+26+29)
- mężatka 72p (28+20+24)
- birbant 63p (0+0+30+33)
- Nunu 22p (22+0+0)
- czarny rycerz 14p (14+0+0)
Diagramy podam jutro.
ech @gra…i tak bym Cie nie dopadł.Ale mam przynajmnej 2 tygodnie “łupu” nad @bingola.No z czegoś muszę się cie cieszyć…
Prawda,Hans? ![]()
@Bingola nie odpuści, jak go znam, to ambitna bestia.
Gra, przestań rozrabiać, bo czuję się zagrożona. Masz te scrapy na głowie i to jest bardzo dobre zajęcie a nie wymyślanie wyrazów do krzyżówki!
![]()
W poniedziałek kolejna krzyżówka, która ma taki potencjał punktowy, ze teoretycznie zabawę moze jeszcze wygrac kazdy z górnych partii rankingu.
Tak więc ocieramy łzy i przygotowujemy szare komórki do kolejnej rundki a i tą obecną, jak przyklady wskazują mozna jeszcze ulepszyć.
A ile jeszcze punktów można będzie “zarobić”?