Układaliście już kiedyś krzyżówkę? Nowy konkurs

A Ty się tak nie ciesz, bo jak się skończy konkurs, to Ci też podeślę.

No i zonk… prrrr… :man_shrugging:

Polatam, polatam, ale dopiero po Andrzejkach. Teraz trzeba nawarzyć wosku do wróżb :slight_smile:

Właśnie, uważam, że birbant też bardzo by chciał coś od Ciebie takiego dostać, ale mu gupio to powiedzieć. No więc ja mówię :beers:

Też tak czuję, więc będzie sprawiedliwie. Jemu też nie pożałuję. :upside_down_face:

Już mnie powiedziała, zołza jedna… A tak się cieszyłem, że na Ciebie padło…

No to ja już spokojny nie jestem… :thinking:

Duduś

.i od razu luźniej :yum:

Ten z człekokształtnych, mniemam? :shushing_face: :sunglasses:

A ciasteczko do kawy? Cynamonowe.

Tak, jakis Homo Zagadcus

Homo Zemstus Zagadcus.

@benasek ale Cię Homo Bingolus ochrzcił. Teraz powinienieś mu jakąś zemstę zaaplikować, przezywaczowi jednemu… Najlepiej pantropę połączoną z diakrostychem pisaną bułgarska cyrylicą, albo po duńsku… :joy: :rofl:

Zatem spadam, dziś było miło ale się skończyło. Do jutra.

Bingolus jest mądrus to mi wymyśli, jak znaleźć dyplom jeden, co nie wiem nawet kiedy kurs kończyła :thinking:

Na pewno jest gdzieś w internecie :slight_smile: Tam wszystko jest!

Prosze nie profanowac pięknego jezyka srodziemnomorskich przodków.
Prawidlowo kolega @benasek zalicza sie do
Homo vindicativa aenigmata
Wy też…

“pozwól pan po starej znajomości” (kto to powiedział?)

:joy: :joy: :joy:
No i co teraz?
Jak żyć?

My tu mamy wyłonić zawodnika nr 2.
Wielu dla zmyłki innych będzie marudzić, płakać narzekać, ale wiem z doświadczenia, ze to tylko pozory.
Mój dziadek robil podobnie, tak usypial przeciwników a potem wygrywał!

stary numer :roll_eyes: Szkoda, że ze znajomością angielskiego to tak nie działa: mieć nędzny poziom i dać radę oszukać