Uspokójcie się

Ostatnio patrzyłam na smartphony w UK to jednak są droższe ale nieznacznie. Ale właśnie trzeba na to patrzeć w relacji do zarobków.

1 polubienie

Co anglicy, nie dość że rasiści, to jeszcze ludzi w piecach palili… :wink:

1 polubienie

No właśnie. Relacja tu gra najistotniejszą rolę, ale jak ceny liczbowo dają się porównać, to już dobrze nie jest.

2 polubienia

Drag ale chyba skrót myślowy mi się włączył bo niedawno gdzieś widziałam afisze zapowiadające występ Drag Queen pod tytułem Drama Drag Queen.

1 polubienie

Oczywiscie nie mam nic do rasistow, bo jestem tolerancyjny xd

1 polubienie

Dokładnie.
Jest inflacja w Polsce i nie da się tego nie zauważyć.
Wystarczy zrobić zakupy za 100 zł i spojrzeć do koszyka.

2 polubienia

Największa w UE. PiS przebił węgierskiego Fidesza. Ale to nie koniec tej inflacji. Ona się jeszcze rozkręci.

3 polubienia

Chyba koszyczka…

2 polubienia

Coś musimy mieć największe :smile:

2 polubienia

Pojęcie “mały” jest pojęciem względnym. Poprosiłam o mały kawałek, na szczęście koleżanka się spóźniła, przyszła chwilę po otrzymaniu mojej porcji. Jak ją zobaczyłyśmy, to nic już nie zamawiała, najadłyśmy się obie tą “małą” porcją :slight_smile:

3 polubienia

To jest pikuś. Kiedyś wracałem z Łodzi autostradą z pracownikami. Wjechaliśmy do jedynej restauracji tak no prawie restauracji. Kotlet schabowy był w jednej cenie za to ziemniaki i warzywa/surówki na wagę… Pytamy no a jak duża jest porcja mięsa… Na pół talerza . Zamówiliśmy iiii uwaga dostaliśmy obiad na talerzykach deserowych. A nad morzem nie jem nigdy ryby bo często jest bardzo nie świeża.

2 polubienia

mnie to juz 10 lat temu nie zaskakiwalo, ze sporo wyrobow przetworzonych bylo drozszych niz w Hiszpanii. a o garmazerii nie wspomne, bo zwykly sklep mial ceny jak z kosmosu. surowki z kapusty tylko tanie byly.
ale ceny rosna wszedzie, jednak covid i lockowny nie przeszly bez echa. i im kraj ma slabsza gospodarke tym inflacja wieksza.

1 polubienie

To nie covid a rozdawnictwo i durna polityka.

2 polubienia

gospodarki przez covida tez wyhamowaly - wiele dziedzin bardzo zle znioslo zamkniecie - ale nie hamowano ludzkiej pomyslowosci - zawod kurier zrobil sie bardzo popularny, a jak ludzie juz nawykli do dostaw do domu (rowniez jedzenia) to pewnie juz sie nie zmieni.
niedlugo faktycznie pojscie do galerii, czy w ogole na osobiste zakupy to bedzie jak kiedys galowe wyjscie do teatru…

2 polubienia

Kurierzy zaczęli mieć wszystko w du… bo nie ma chętnych na ich miejsce

1 polubienie

a widzisz - specyfika kraju?
tu chetnych jest duzo, ale maja tez ochrone prawna i w miare porzadna place.

2 polubienia

Ale to nie lekka praca.

1 polubienie

a kto powiedzial, ze praca ma byc lekka?
jakos to wszystko sie wszyskim jednak oplaca?

1 polubienie

E, ja kiedyś do smartfona dyktowałem wiadomość o ‘server backup’ a mi napisał ‘server fuck-up’ :joy::joy:

1 polubienie

Ja kiedyś pisałam z kolegą o imieniu Keith a massanger mi zmieniał ciągle jego imię na kret. Z kolei jakbym zmieniła klawiaturę na angielską (tzn słownik) to tutaj ciągle wyskakiwały by mi angielskie słowa.

1 polubienie