W Poznaniu armagedon, a media... milczą

Poznań zablokowany przez rolników, starcia z policją, trzecią godzinę mąż próbuje wyjechać z miasta (z pracy) do domu. Pomyślałam, poczytam, co się dzieje. Szukam na Onecie, na Interii, na WP - nic, żadnej nawet krótkiej wzmianki. Jakby nic się nie działo.

3 polubienia

O protestach piszą wszędzie od kilku dni. Dziś skupiają się na wschodniej granicy gdzie wysypano ukraińskie zboże z wagonów oraz o reakcji Zełenskiego na powyższe. Erozja solidarności

4 polubienia


myślałam, że @devil a namierzono…ale to nie Ty
Może tam się tyle dzieje, że to jest nie do opisania …

2 polubienia

Ja przy 6 promilach mógłbym przejść po linie.

2 polubienia

Grubo

5 polubień

O kurczę, to serio?

2 polubienia

No. Dziś na Śląsku. Ciągnik usunęła policja. Sprawa w toku.

2 polubienia

Faktycznie, przed chwilą czytałam na wp.

1 polubienie

Wszędzie to traktorowe szalenstwo.
Europa przetrzymala covid
brak gazu, ale juz nadmiaru produktów rolnych nie.

1 polubienie

Straszne :slight_smile: To nie fotomontaż? Chociaż w necie spotykam się z opiniami, że nie powinniśmy pomagać Ukrainie bo… Wołyń. Jakoś Hitler, czy Stalin tak bardzo nam nie zaszkodzili?

2 polubienia

Zgadza się, ale ja piszę o Poznaniu dzisiaj,. Jakoś głucho. Może wieczorem coś się pojawi.

3 polubienia

Mamy bardzo podobną historię, bo naszą kulturę też r-kie niszczyli, ale rolnika to nie obchodzi… Pinokio tak załatwił w UE sprawy rolnictwa, że 2 kraje załatwił :thinking: Ich pisarzy i dziennikarzy to jeszcze mordowali w latach 80ych

Cios za cios

2 polubienia

Widać, że już im się kompletnie pod tymi kopułami pomyrdało.

Obudzili się …

1 polubienie

W Poznaniu nie było incydentów, może dlatego nie ma inf. w mediach. Co do rolników, to protestują nie tylko wyborcy Pis, ale rolnicy w całej Europie. W Hiszpanii, Holandii, Francji - o tym wiem ze źródeł prywatnych. Gdzie jeszcze? Nie interesowałam się tym specjalnie.

3 polubienia

Ludzie czasem mają sprane mózgi.

1 polubienie

U nas też protestują, ale gazeta lokalna pisze o tym i jest filmik w gazecie i na youTube też

Tutaj też ciekawe hasła można zobaczyć, Czasem nawet bardzo ciekawe :joy:
U nas ten protest potrwa dzisiaj i jeszcze jutro.

3 polubienia

W Hiszpanii blokady na autostradach. Nawet ciezarowki z żywnością mają kłopot przejechac.
Francja to bitwy uliczne, a właściwie szosowe jak pokazywali w tutejszej TV.
Też ciezarowki stoją, bo traktory blokują.
Z Ukrainą to niestety duze zaniedbanie UE. Ale czego się spodziewac jak komisarzem od rolnictwa jest pisowiec?

2 polubienia

Nie bardzo rozumiem, kogo masz na myśli, ale to fakt, niektórzy mają. Nie wiem, czy myslimy o tych samych :slight_smile:

1 polubienie

Lokalne media o Poznaniu też pisały, obawiałam się większej rozróby, dlatego sprawdzałam podane portale. Na szczęście, oprócz korków, było spokojnie.

1 polubienie