W sieci wrze!

Zastrzyki, czy pobieranie krwi, to dla mnie, jak puszczenie bąka, ale do oka mi się dotknąć albo do szyi z przodu, to już jest problem. To samo do sutków. Nie mam pojęcia, dlaczego tak jest, ale w tych miejscach nawet medycznego kontaktu ścierpieć nie mogę.

4 polubienia

W temacie ocznym jestem na bieżąco. Pewna bardzo bliska mi osoba (znasz ją osobiście) miała 3 tygodnie temu operację zaćmy. Czasem trzeba i takie rzeczy przeżyć. Ale jak teraz widzi! Panie, wchodzi do pokoju i mówi, że ktoś posprzątał, tak tu teraz ładnie a nikt nie sprzątał! Czaisz?

5 polubień

Czaję, :grinning:

2 polubienia

A czy reklamy nie podają nieprawdziwych informacji? Wierzysz, np.: że 30% trzydziestolatek cierpi na nietrzymanie moczu? Taką reklamę gdzieś przypadkowo widziałam. Ja nie znam ani jednej :frowning:
Ja rozumiem sens tego co napisałeś, rozszerzyłam trochę o inne manipulacje. Ale co do reklam - zdania nie zmienię. Reklamy często kłamią.

5 polubień

Ja zemdlałam na fotelu dentystycznym. Po podaniu znieczulenia, żeby nie było, że ze strachu :)))

4 polubienia

To już mam dowód, że nie wolno znieczuleń stosować.
Gra, teraz mnie przekonałaś :grin:

3 polubienia

Skutki tego znieczulenia odczuwam do dziś. Musiała trafić na nerw, bo malutka część kącika wargi jest trochę “drętwa”. Ale z dwojga złego wolę mdleć po znieczuleniu, niż z bólu :slight_smile:

5 polubień

Jeśli komuś operacją poprawiono wzrok, to powinien widzieć, że w pomieszczeniu jest czyściej, czy brudniej?

  • Czyściej
  • Brudniej
  • Trudno powiedzieć
  • Mam jeszcze inne zdanie nt. temat

0 głosujących

Oczywiście. Reklamy, to cały przemysł manipulacyjny.

6 polubień

Reklamy najczesciej klamia…

4 polubienia

Mojej mamie (a ma obie soczewki wymienione) troche sie z odbiorem kolorow pomylilo. Telewizor ustawiony na maksymalne nasycenie.
Ale na ile to soczrewki, bo oprocz tego ma ograniczone pole widzenia w jednym oku przez jaskre?
Oj jesli jest cos co mnie przeraza, ale na szczescie i tfu odpukac mnie nie trafilo to zabiegi chirurgiczne.

1 polubienie

chirurgiczne w sensie, ze tna moja szlacherna skorke, bo nakluwanie i noszenie przez prawie trzy miesiace drutow Kirschnera wytrzymalam, reke sie zrosla, nie odczuwam skutkow. a nawet gorzej - organizm wzial je za “swoje” i byl problem z wyciagnieciem :wink:
ogolnie tym co wymyslili znieczulenia, szczepionki i dezynfekcje to sie pomniki naleza bardziej niz rozmaitym “wlatcom” i “szamanom”

2 polubienia

A jeden tu chcący uchodzić za znającego się, pisze, że po operacji zaćmy pacjentka ujrzała nadzwyczajną czystość w pomieszczeniu, choć żadnego sprzątania nie było!!!

Zanim zaczniesz komentować to co napisałem, najpierw dokładnie przeczytaj harmonik. Nie mnie dyskutować, co pacjentka po operacji ujrzała i potem powiedziała. Ona mogła i stado słoni zobaczyć. Lekarz powinien to skrzętnie odnotować.

Nie od dziś widzisz to co chcesz zobaczyć. A może masz początki zaćmy?

Znów ci mądrość nie wyszła …

Ale przynajmniej kolejne kliknięcia są! Brawo Tak 3maj :grin:

2 polubienia

On nie uznaje medycyny konwencjonalnej.

2 polubienia

Ale gdy go bęben bolał i musiał się operować, wtedy uznawał … :grin:

2 polubienia

Gdybym pozwolił im zbijać mi gorączki, nie wyszedłbym stamtąd żywy. Przeżyłem, bo miałem swój termometr i podawałem im zaniżoną o kilka stopni temperaturę. A 3x w ciągu nocy zmieniałem mokrą od potu piżamę i pościel. Gdyby mnie wykończyli tym debilnym zbijaniem gorączki, cała ich praca i edukowanie, poszłyby na marne.

A skąd tyle piżam i pościeli w szpitalu nabrałeś.?

Przeżyłeś, bo cię wyleczyli.

3 polubienia

Ja to w ogóle się nieco dziwię, że pozwoliłeś się kroić tym szujowatym kapitalistycznym “naukofcom” i doktorom.
Za mało jabłek czy co? Zapewne mięchem się obżerałeś i miałeś wtedy w nosie karmiczne nauki.

3 polubienia

Pościel dawały mi pielęgniarki na prośbę o wymianę, a piżamy miałem swoje, i suszyłem je na kaloryferach.

1 polubienie