Wasza najciekawsza randka ever?

No oczywiście że nie. Tym bardziej że jemu wody ledwo wystarczało bo za płytko. Ale skąd w gminie taki nakaz?

1 polubienie

Może tylko na huki go brali, żeby mieć sprawę z głowy? Ale w Holandii takie coś nie do pomyślenia.

2 polubienia

Możliwe. Znam ludzi którzy na widok pieczątki z orełkiem srają i wpłacają wszystko co nakazali.

1 polubienie

W NL każdy adwokat z entuzjazmem by wziął taką sprawę. I on by zarobił i klient. Za samo wysłanie pisma.

1 polubienie

Stary jakiś czas temu pisałem o tym kuzynie. Przez tych własnie sąsiadów stracił prawko bo pies wbiegł mu w drzwi auta. Policja przyjechała po 3-4h on w fotelu w pokoju siedział . Przy piwku. I wyobraź sobie debil dał im prawko zamiast pogonić. Opłacił adwokata i mimo to go skazali…

3 polubienia

Dał prawko, czyli się przyznał? Przecież to nonsens. Ja bym powiedział; - żegnam panów…
Do policjantów.

2 polubienia

Dokładnie. Wyobraź sobie wchodzi ci pies do domu i mówi prawo jazdy proszę… Co mówisz? Ja go pytam czy do prowadzenia fotela jest potrzebne i od kiedy :rofl: :rofl:

4 polubienia

Ale, że papuga tego nie wyciągnął…?

1 polubienie

Też o tym wiem. Sam mam papuga który na początek by złożył skargę na policję za wejście na teren prywatny i nadużycie uprawnień. Przy firmie uwierz papug czasem się przydaje.

1 polubienie

Po to są adwokaci. Ten Twój kuzyn na jakiegoś niemotę trafił, czy coś? Aż wierzyć się nie chce…

1 polubienie

Mnie do dziś też nie. Ale … No własnie tu problem był sprawa trwała długo i albo skazanie albo odszkodowanie. Jako ciekawostkę uniewinnili go w 1 instancji. Kuzyn też nie za kumaty. Już z 10 lat bez prawka jest bo wie że nie zda.

1 polubienie

A kuzyn mi tłumaczył że było dobrze jak miał kasę. Jak zbrakło…

1 polubienie

W rodzinie zostalo…

Ale jak mają do siebie mówić?

Przeciez nie prosze pana/pani?
Po imieniu.
Choc w rodzinie tesciowej byla tka rozpietosc wiekowa wsrod siostr, ze siostra cioteczna mojego meza byla starsza od tesciowej. Patologia polegala tam na co rok porok z wyjatkiem okresu kiedy dziadek siedzial jako niemiecki zolnierz w rosyjskiej niewoli (w czasie I wojny).
I potem dlugo juz nie pociagnal, bo go jednak lagier zniszczyl.
I jak mowic do starszej pani?
Ciociu?

1 polubienie

Byłem 16 latkiem jak sąsiadka Sławka miała 18 lat. Dzień po imprezie zakomunikowała nam szczeniakom że “macie mi mówić pani” Zmieniła zdanie jak miałem ją nauczyć parkować. No wtedy już było inaczej:)

2 polubienia

@anon18020312 I jak zareagowali?

1 polubienie

2 klientów straciłem. większość wyszła z kina ale udało się jakoś to… no wiesz obejrzyj film i stwierdź czy rodzinny. Jeden z klientów chwycił temat i każde zaproszenie brał od tego czasu. A dostawałem co 3 tyg. Filmy były słabe w większości. Tyle że miałem obowiązek w umowie…

@birbant Na Syberię? :thinking:

Sa tacy co to na Sybir dobrowolnie… :joy::joy::joy: