Widzę, że Bingola się pojawia, a myślałem, że nie, ale ... co się dzieje z ata-ata?

Bo do braku obecności Leone Marco, tadzia czy arinkao zdążyłem się już pogodzić …

1 polubienie

Kto wie?
Może nowy nick przyjęła?
A co?
Chcesz świętować?
Międzynarodowy Dzień Nelsona Mandeli
A cytat na dziś to:
Cytat dnia:

„Wolności nie można tylko posiadać, nie można jej zużywać. Trzeba ją stale zdobywać i tworzyć przez prawdę.” - św. Jan Paweł II

2 polubienia

Atka czasem ujawnia sie na FB. Wiec zyje.

4 polubienia

Będziesz dopytywał o to samo co miesiąc? Brakuje ci świąt z rana? Bo mi nie.

1 polubienie

Niektorym moze brakowac tych swiat. Zawsze warto wiedziec czy jest jakas okazja do wypicia :joy:

2 polubienia

hehe pewnie ata ma ciągi : D biedna wszystkie święta łoblewa w samotności teraz… :smiley:

1 polubienie

Uwazam wypowiedz za bardzo niegrzeczna.
Poza tym kolezanka niepijaca. Ona tylko podpowiadala, zeby nie pic z braku okazji.

3 polubienia

Dlaczego akurat stajesz w jej obronie? Bo jest Twoją psiapsiółką? Niegrzeczna? też bywasz do Harmonika :smiley:

1 polubienie

Psiapsiolka jej nie jestem.
A Tobie przypominam, ze istnieje cos takiego jak netykieta.
Jak tak lubisz harmonijne chamstwo to u mnie duzo nie trzeba - bedzie mial towarzystwo.

1 polubienie

Nie zauważam takich nieobecności. To tylko internet.

1 polubienie

Przepraszam bardzo harmonik wobec mnie nigdy nie był taki chamski taki wulgarny, a że wobec Ciebie ( i innych) jest? To zadaj (cie) sobie pytanie dlaczego??? Wbijasz w jego pytania i może celowo go prowokujesz wpisami? By potem banować z szelmowskiem poczuciem spełnionego “obowiązku”?? Skoro wiesz jakie ma poglądy ( i reszta) to po co mu przeszkadzać w jego misji??? A netykietą sobie strasz ale kota za oknem.

Problemem harmonika nie jest chamstwo tylko sianie szkodliwych fake newsów.

Co do aty - dla niej internet to ratunek i taka mała terapia. Ona ma problem.

2 polubienia

Dla niektórych fake newsy dla innych nie. To, że część osób się z czymś nie zgadza nie znaczy by kogoś atakować. I tez jest atakowany w chamski sposób. Wystarczy omijać ot i tyle. Wiele tematów jest kontrowersyjnych, nie tylko u niego.

2 polubienia

A na problemy i smutki życiowe alkohol też jest dobry… byle nie przeholować. Problemy to ma każdy…

1 polubienie

To prewencja. Nie każdy myśli samodzielnie.

2 polubienia

Niestety nie sa to poglady a przeklejane fake newsy bez zadnego potwierdzenia naukowego, a czesto polaczone ze zwyklym zebractwem o datki.

2 polubienia

To ja nie wiem, co on takiego fejkowego wkleja bo szczerze pisząc nie wchodzę i nie zaglądam w jego każdy temat.

Np. o szczepionkach.

1 polubienie

Dla cb fejk dla innych nie potrafisz to zrozumieć?

Nie dyskutuje się i nie podważa tysięcy badań, testów i prac naukowych.

1 polubienie