To się nazywa glucophage, ale działający metformina.
to taka nowocześniejsza metformina. 500 czy 1000? xr?
Jak wieczorem to chyba xr
750
Ale xr?
Tak.
Xr oznacza że wolno uwalniana. Nie ma po niej takich przebojów żołądkowych i działą cały dzień…
To dobrze!
Brawo dla lekarza za tak nowy lek. Większość daje zwykłą metforminę. Jaki masz glukometr?
Contour plus
kupiłaś czy zamówiłaś z linku?
Koleżanka kupiła (ona ma cukrzycę od 20 lat)
Ela cholera to ci się należało za darmo. Ile zapłaciła? pewnie koło 200 pln. Jak będziesz potrzebowała pasków napisz mam zapas za ryczałt.
Dobrze, dzięki!
ja za paski płącę 4 pln.
Za jeden?
Za 50 szt
A to na receptę?
Tak
Aha, to mi lekarka wypisze!