Wirtualna przyjaźń .

@anon75849589 - absolutnie nie. Nawet naiwna i infantylna mają inne znaczenia.

1 polubienie

Zazdroszczę Ci tej przyjaźni @anon44086484. Moja się skończyła, Małgosia poszła sobie w zaświaty kilka lat temu… :frowning:
Dziwiłam się czasem i ludzie wokół, że byłyśmy skłonne do tak wielkiego oddania, poświęceń i więzi przy tak drastycznych różnicach naszych charakterów.

4 polubienia

Przyjazn to cos co moze nastąpic po spotkaniu a nie po pisaniu.Przyznaje ze coraz bardziej lubie te komputerowe surogaty prawdziwych doznań ale nie przesadzajmy!
Wirtualnemu znajomemu moge wlasnie ofiarowac spotkanie.Chocby celem poglebienia znajomosci.

5 polubień

A ja uważam, że wirtualna przyjaźń istnieje. Co więcej, wcale nie jest gorsza od tej w tzw realu. Jest nieco inna, ale przyjaźń to przyjaźń. Czasem się ludzie w sobie zakochują nie widząc się wzajemnie… ja wiem, ktoś powie że nastąpiła weryfikacja na żywo… ale uczucie powstało w necie. Zresztą, co jeśli się nie poznamy nigdy i nie zweryfikujemy? Czy nasza przyjaźń internetowa nie będzie przyjaźnią?

4 polubienia

Uczucie bez oczu,bez dotyku,pocalunku,bez wspolnie przezytych chwil???Bez wspolnych eskapad,bez spotkan???
Dla mnie to w ogóle nie jest zycie.

2 polubienia

Moja też Małgosia :hushed: Skorpionica, a ja też łatwego charakteru nie mam, ale znamy się prawie 30 lat.
Znamy swoje wszystkie dobre i złe strony i znamy wszystkie sekrety.

A wsparcie i bycie przy sobie w najgorszych i najlepszych momentach to oczywista oczywistosc :slight_smile:

2 polubienia

Najpierw co to jest przyjaźń w ogóle.
To taka specjana więź gdzie się temu komus ufa bezgranicznie, na kim mozna zawsze polegać, kto wie o nas wszystko a mimo to akceptuje. Z kim lubi się soędzac czas i rozmawiac…
Wirtualna - tak samo, tylko na odległość.

3 polubienia

A jak można polegać na kimś, kogo nie ma obok nas ?

Można uwiesz mi.
Kiedys np córka moja narobila długu telefonicznego a ja pożalilam się przyjacielowi, on zas nie pytając o nic zaraz zrobił przelew. Oddalam potem oczywiscie, ale…ten gest.

1 polubienie

To jest przyjaźń ?

To co napisałam wyzej a pytalas się jak można polefac na kims na odległość.
Mozna tez naprawde duzo rozmawiac i się wzajem wspierać.

2 polubienia

Niby tak , wolę face to face.

@ihtiel i @anon86894402 popieram Was, bo uważam tak samo, jak Wy. Nie tylko real się liczy. Wirtualne przyjaźnie i inne emocje też są jak najbardziej prawdziwe.

4 polubienia

Niektórzy zakochują się bez pamięci, mimo iż nigdy się nie widzieli.

2 polubienia

Po prostu dla niektórych bardziej liczy się osobowość niż wygląd.

2 polubienia

Edit. Nie widzieli się w realnym świecie, że zdjęć się znają.

1 polubienie

Uczuciom nie musi towarzyszyć erotyka.

1 polubienie

Też tak sądziłam , niestety muszę wnieść poprawkę , inteligencja i poczucie humoru ( razem wzięte ) podnieca mnie :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Tak jak każdą.:innocent:

2 polubienia

Wirtualny seks :rofl: