wojna płci

Jestem pewien, że nie zrozumiem. A poza tym, coś z Twej strony słabo słychać. :thinking:

1 polubienie

Nic z tego.:wink: I tak nie podniosę głosu. Wolę ufo !:innocent:

1 polubienie

@joko @birbant Byl i maluch (1,5 latek…) i jeszcze “nie maluch”. Ale samojazdu nie mialam…

1 polubienie

Chyba będę musiał sobie przypomnieć sztukę szybkich uników.

1 polubienie

Ja malucha też nie miałam. Inne miewałam.

3 polubienia

Rozumiem koleżanko, rozumiem. Nie trzeba tak dokładnie tłumaczyć. :thinking::crazy_face:

1 polubienie

A to, akurat, zrozumiałem. :sunglasses:

1 polubienie

Ufo nie ląduje na człowieku tylko na podłodze. Bardzo silnie ląduje. Nie jestem aż tak agresywna. Celem ufo jest podłoga.:wink:

1 polubienie

Byliśmy przeciętni po prostu i na początku małżeństwa. Na wczasy jeździliśmy z walizkami na dachu hahahaha Miło to wspominam :smiley:

Dodam że jak mnie mąż wiózł na pierwszy poród i była ulewa to z tego malucha mu wycieraczka wypadła :smile::smile::smile::smile:

3 polubienia

Birbant, już teraz i natychmiast zrobię Ci krzywdę. Ja o samochodach pisałam. Ale jesteś! Foch!:blush:

1 polubienie

A ja nie auta miałem na myśli? :thinking::innocent:

1 polubienie

Ależ oczywiście, że auta. Co innego można mieć na myśli? Tym bardziej w ciemnych okularach. Pewnie, że auta. Nic innego, tylko auta, przecież o autach rozmawiamy.:blush:

2 polubienia

Dobrze, ze tylko wycieraczka…:slight_smile:

3 polubienia

Może tacie Dudy hamulce nie działały i dlatego uważał że jest ubogi, no nie wiem.
Poza tym w tamtym czasie (nawet w latach 90) wielu ludzi nie miało samochodów i wcale nie byli ubodzy.

2 polubienia

Tak jest, koleżanko, czyli nie inaczej. Tylko i wyłącznie o autach. Zresztą, jak zwał, tak zwał,tak zwał. Auta i koniec! :grin:

1 polubienie

A wiec wlasnie o to mi chodzi…

1 polubienie

No tak! Po prostu to widać na każdym kroku jak bardzo politycy są oderwani od rzeczywistości ludzi normalnych! I naprawdę nieistotne jakiej opcji.
Im wszystkim dałabym tylko najniższa krajową, bez dostępu do oszczędności i wspierającej rodziny i znajomych, bez zapasow, zakwaterowałabym w blokach z czynszami nawet najniższymi i kazała przeżyć nie miesiąc ale rok! Taki survival by im się przydał, jako praktyka dla potencjalnych polityków i rządzących. A ich żony niech sobie radzą bez ich pensji.

2 polubienia

O ile pomietam to masz pralke z oprogramowaniem obejmujacym lot na ksiezyc?

2 polubienia

To wina kobiet , my lubimy być niezastąpione, same sobie strzelamy samobója.

3 polubienia

Mnie się zachciało śmiać…
Bo po takiej wypowiedzi widać,jak facet może być postrzegany.A tak postrzegany,nie różni się niczym od zwierzęcia…
I teraz pytanie,czy zasługujemy na to…
Z mojej strony to tylko teoria bo tak się sklada ze to ja kupje,piore i prasuje…Rzadziej o wiele,gotuje :smiley:

5 polubień