Wspierasz WOŚP?

No! :wink:

2 polubienia

Nie
Chociaz popieram!
Mam juz sporo do wspierania i na razie to mi wystarczy
Ale szacunek dla tych wspierajacych

1 polubienie

Tak.
Uzasadnienie? Bo tak.
Dla rozsądnych i życzliwych ludzi znających realia naszej służby zdrowia takie uzasadnienie wystarczy.

7 polubień

Tak.

5 polubień

Tak wspieram i wspierać będę. Dlaczego? Bo więcej pomógł niż zaszkodził. Bo lubię Owsiaka i te jego czadowe okulary :sunglasses:

4 polubienia

O! i to jest konkretny argument! :wink: Popieram!

6 polubień

W tym roku mój syn zbiera do puszki, więc na dobry początek wrzucę mu tam jakis papierek.

7 polubień
3 polubienia

No teraz niech się bawi cały rok do stycznia xd

To nie zabawa tylko ogromne wsparcie chorych parówo niemiecka.

3 polubienia

No polacy wsparli, teraz niech się bawi

Idiotę mamy za prezydenta który woli dać knurowi kurskiemu niż chorym. Dobrze że mamy wośp

3 polubienia

Owsiak to menda pasożyt i złodziej. Chciałeś żebym to napisał znowu włączając temat o pisie więc masz… Wali mnie to ale jak ty o Dudzie to ja o owsiku. Spoko

Dobrze licze? To jest zaledwie jedna dziesiata tego co Adrian lekka reka dal na zdychajaca TVPiS.
A sadzac po tym jak widac co mozna zrobic z taka stosunkowo niewielka kwota?
Bez komentarzy. Taczki to nawet jedlinka dla wygody dlugopisa nie powinny byc wyscielone.

2 polubienia

Nie podniecaj się , bo Ci mamusia pieluszki nie zmieni. A jak zachorujesz w Polsce to zanim Cię do Niemiec dowiozą zdechniesz przed telewizorem oglądając jedynego słusznego prezydenta PiSlandu.

4 polubienia

Odezwał się ten, co oprócz obsrania majtek nic w życiu nie zrobił. :rofl::rofl::rofl:

3 polubienia

Ale was boli obrażanie owsika na jaja XD że musicie obrażać mnie.

Tak.

Kto sieje wiatr, zbiera burzę
Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie
Nie czyń drugiemu co tobie nie miłe

2 polubienia

To wszystko pasuje do was, do tego co robicie codziennie na pytamy.
Zreszta żałosne tłumaczenie swojej słabości.