Wspierasz WOŚP?

Acha, rozumiem, że to ja napisałem
" Owsiak to menda pasożyt i złodziej"

2 polubienia

Nie. Ktoś inny napisał że Duda to idiota i ch… J

Warto napisać hejterom i malkontentom - to niby kropla w morzu w porównaniu z budżetem NFZ, ale jeśli weźmiemy pod uwagę wyposażenie szpitali w sprzęt - to okaże się, że co piąty aparat diagnostyczno-medyczny jest kupiony przez WOŚP.
Tak :bangbang: - 20% sprzętu w polskich szpitalach pochodzi ze zbiórek organizowanych przez Jurka Owsiaka. To niesamowity wskaźnik!

4 polubienia

Nie tyle niesamowity co przerazajacy…

1 polubienie

Typowy zagraniczny kanapowiec. I to taki nie myślący samodzielnie. Narzeka i beszta choć sprawy go nie dotyczą. Do niemiec wośp nie sięga przecież. Służba zdrowia w twoim kraju jest lepiej finansowana. My bez fundacji i wośp nie mielibyśmy czym leczyć.
Radzę ci odstawić prawicowe szmatławce i włączyć rozum.

3 polubienia

Nawet i bez “wskaznikow”…Nawet i bez kasy i matematyki,Owsiak uruchomil mechanizm ktory zaakceptowali wszyscy ludzie dobrej woli.Tzn. ci ktorzy nie umoczyli tego w goovnie doraznej polityki.I jak sie dzisiaj okazuje,jest to akcja ponadczasowa.O coraz wiekszym zasiegu.
To sie nie udalo nikomu.Moze i nikt specjalnie nie robi takich akcji aby caly swiat w to angazowac ale to tym bardziej nalezy sie temu czlowiekowi,wielkie uznanie.
Ludzie sobie zartuja a ja uwazam powaznie ze Jurek bardziej sie kwalifikuje do pokojowego Nobla niz jakikolwiek obecnie polityk.

5 polubień

Typowy polski pytamowy lewak który nic nie rozumie, nie zna mnie ale musi napisać swoje bzdurne mądrości… I wlacz rozum. Widzisz gdzieś żebym napisał że nie popieram WOŚP? Nie. A samodzielnie myśleć to zacznijcie wy.

Co to niby jest folksdojczu?

A co to ma do tego? Sam wpłaciłem drugi raz na WOŚP. A folksdojcz to prędzej ty.

Fakt. Śląsk to opcja niemiecka XD

To po co te pier*e? Owsiak nobla powinien dostać.

Odpisałem Ci wyżej że Wali mnie to ale jeżeli ty w temacie o WOŚP możesz obrażać prezydenta to ja mogę obrazić Owsiaka…

A obraziłem? Możliwe?
Nie ogarniam co mu tak mosznę liżesz? Twoją panią jest Angela przecież. Najpotężniejsza kobieta Europy.
Jak nie obrażać kogoś kto daje na propagande zamiast chorych? Kogoś kto jest jedynie notariuszem karła z Żoliborza.

1 polubienie

A ty dalej o tych pieniądzach… Tak jakby to Duda wziął te pieniądze chorym i dał tvp albo chociażby tak jakby to on miał zdecydować czy pieniądze pójdą na TVP czy chorych…

A to ty nie wiesz że rząd polski nie ma swoich pieniędzy? Żeby dać to musi zabrać? Przecież adrian z dupy tego nie wyciągnął.
Brakuje ci podstaw ekonomii kolego.

2 polubienia

Nie manipuluj teraz… Tak można napisać o każdych pieniądzach… Czemu nie dano pieniędzy na onkologie tylko na budowę dróg czy na jakieś mieszkanie plus itp…

Akurat infrastruktura zasługuje bardziej niz ten spasiony knur kurski.

4 polubienia

Ale całkowicie zgadzam się z tłumaczeniem pisu… Z dupy wyjęta onkologia żeby zrobić szum bo bulwersuje tyle kasy na TVP… Żeby pokazać jakie PiS jest złe że nie da pieniędzy na onkologie tylko wyrzuci w błoto a poprzednicy tym bardziej nie myśleli o chorych na raka. A teraz opozycja liczy na głosy grając chorymi.

I to znaczy by powielać błędy poprzedników? Udało im się. PO stało w miejscu. PiS się cofa

2 polubienia

Nie. PiS się nie cofa bo na onkologie przeznacza więcej pieniędzy niz PO… W najlepszym dla opozycji wypadku, PiS stoi w miejscu(choć ciężko mi to napisać) jak opozycja pomimo tego że przekazuje 2 mld na TVP które nie maialy nic wspólnego z onkologia

Kasą podatnika się nie szasta. On płaci podatki a potem umiera bo nie ma na nowoczesne terapie.

3 polubienia