Wybaczcie, ale musiałem

W pełni się z Tobą zgadzam.

2 polubienia

Wiem o tym. Ale jestem tak bezradna, że to poraża. A tekst zrobił na mnie wrażenie.
Do dziś nie przemawia do mnie literatura, czy muzyka niemiecka. Zawsze mam gdzieś z tyłu głowy obraz (prywatnie kulturalnego, dobrze wychowanego) niemieckiego oficera strzelającego w plecy uciekinierowi z łapaki.

1 polubienie

W sumie… logiczne ze protestuja.
Jezeli maja takie mozliwosci, bo zyją w wolnym zachodnim swiecie…

Przeciwko czemu oni protestują? Oni popierają Putina, czyli wojnę i ludobójstwo. Uciekli Putinowi do lepszego świata, a teraz go popierają? Niech wracają i idą na wojnę.

Nie wiem czy ktos z nich popiera ludobojstwo… wiadomo ZE NIE a czy popierają chociaż Putina? Jak tylko uslyszalem o tym marszu to mialem skojarzenie ze po prostu rosjanie protestuja przecieko dyskryminacji swego kraju na swiecie.
Nie interesowalem sie tym, czy byly tam jakies hasla popierajace wojne putina itp…
Moze w ramach sankcji zachod ma sie posunac do tego ze wydali z swojego kraju kazda osobe z rosyjskim pochodzeniem? XD
Oczywiscie nie popieram agresjii Putina na Ukraine.

Technologia blokowisk z wielkiej plyty to kupiona od Francuzów :wink:
W kraju zabojadow byla pomyslem na tanie budownictwo dla najubozszych.
Ale to technologia. Co z tego poskladasz i rozmiescisz tworzac osiedle to juz sprawa projektanta.

Ruskie poskladali to na swoją kołchozowa modlę.

Cała ta sytuacja śmierdzi na kilka sposobów. Mer Buczy radośnie ogłasza w czwartek 31-go, że miasto zostało wyzwolone. Rosjanie uparcie twierdzą, że wycofali się nawet już dzień wcześniej. Mimo to ukraińskie oddziały specjalne czują się w obowiązku szukać w mieście ‘rosyjskich sabotażystów i konspiratorów’. Po czym w sobotę 2-go wszyscy się orientują, że kilkaset trupów im leży na ulicach, chociaż dzisiaj media mówią, że te trupy jednak już tam leżały od kilku tygodni, ale przed sobotą nikt, z merem na czele, o tym nie wspominał. W związku z czym nie należy się przejmować rozwikłaniem tego całego zamieszania, bo Putin i tak nie zasługuje na sprawiedliwe dochodzenie a słuszny gniew jest słuszny.

Mój wewnętrzny cynik podpowiada mi, że ci ludzie zostali zabici żeby storpedować rozmowy pokojowe, które ostatnio zaczęły się podobno posuwać na tyle, że niektóre kraje zachodnie oficjalnie zaczęły się obawiać że wojna się zakończy. I to już nie jest śmieszne.

2 polubienia

Ręce opadają. Jakiej dyskryminacji? Sankcje to tylko drobne konsekwencje wywołanej wojny. Zobacz jakie konsekwencje ruskiego napadu ponosi Ukraina.

Tak! Powinien wydalić wszystkich Rosjan popierających Putina - zbrodniarza i jego ekipę. Czyli urządzających tego tupu marsze. Sami chyba się wstydzą tego co robią, bo nie odważyli się na marsz, wybrali przejazd samochodami, bo tam prawie nie widać twarzy.

2 polubienia

Odnosnie tej niby dyskryminacji rosjan
Kazdy ma swoje racje… mamy demokracje, więc ci ludzie mają prawo uwazac to co uwazaja i wyrazac to na ulicach… zwlaszcza, ze nie bylo tam hasel popierajacych te wojne czy samego Putina.

Kolejna teoria spiskowa?

1 polubienie

Kładąc nacisk na PRAWIE.

2 polubienia

Jeszcze na to za wcześnie. Poczekaj parę tygodni, aż gazety napiszą co dokładnie powinna zawierać. Nikt przecież życzy sobie nieoficjalnych teorii spiskowych… :wink:

1 polubienie

Skasowalem. To nie do ciebie mialo byc. Zresztą i tak to byl przejazd a nie przemarsz xd @okonek

Roznicy nie ma.
Ale widac woleli w autach, bo to zawsze jakas ochrona przed oberwaniem w mordę lub zgnilym jajkiem :wink:
No i 900 osob (liczac po 2 osoby w samochodzie) sprawia wrazenie obfitosci i siły.
Talibowie tez tak mamifestuja, różnią się tym, że dla postrachu obwieszaja sie fodatkowo gadzetami typu kałasze i granatniki, a nie rosyjskimi flagami.

1 polubienie

To nie teoria spiskowa.
Cial (rozkladajacych sie) przy tych temperaturach nie da się zorganizować w dwa dni.
Zdjęcia satelitarne są.
Tylko z takimi, podobnie jak lotniczymi? Sa elementem wojny, nawet te fragmenty, które zaprezentowano mogą osobie umiejacej je interpretować powiedziec wiecej, niż by się chciało.
A samo wejście do miasta? Zanim tam wpuscili cywili, w tym dziennikarzy i fotoreporterow, musieli przynajmniej częściowo teren sprawdzic i rozminowac.
Dochodzenie w sprawie Srebrenicy trawlo dlugo, pomijajac fakt, ze wykazalo nieprzydatnosc tzw. misji pokojowych?
Co potrafią po sobie swolocze zostawic?
Niekoniecznie ruskie?
Polecam poczytac

Masz bardzo idealistyczne podejscie do wojny. A ta nie jest grą komputerowa i zycia nie odrastają z czasem

3 polubienia

Dokładnie to miałem na myśli. Teraz już będę wiedział, żeby zwracać uwagę na to jaki stopień rozkładu ciał ma moja teoria spiskowa zawierać. Co dwie głowy to nie jedna, mówi się nie bez powodu… :wink:

1 polubienie

:joy_cat::joy_cat::joy_cat:
To czeka Cię dlugi kurs medycyny sądowej i patologii.
Nie liczac innych przydatnych informacji w postaci biologii, analityki chemicznej i podstaw logiki.
Na początek proponuje Sherlocka Holmesa?
Stworzenie teorii spiskowej to nie wypociny “erudytow” z YT.
Ale zawsze mozesz sie podeprzec interwencja latajacych talerzy.

2 polubienia

A to już zaczyna brzmieć jak śledztwo, może nawet niezależne. Nic się nie bój, nie tego nazywać teorią spiskową tylko dlatego że ty je proponujesz. Ja też bym chciał, żeby śledztwo się odbyło… :wink:

Dlaczego kraje miałyby się obawiać, że wojna się zakończy?

3 polubienia

Co na tym miałyby zyskać, kto NORMALNY chce by wojna trwała?

3 polubienia