Wybaczcie, ale musiałem

Dobre pytanie. Też tego nie rozumiem… :wink:

Przed chwilą przeczytałam to na Interii

2 polubienia

Dzicz, po prostu dzicz! Kiedy to się skończy? A Europa patrzy i grozi paluszkiem. Merkel stwierdziła, że w dalszym ciągu jest przeciwna przyjęcia Ukrainy do UE. Jeszcze trochę i Ukrainy nie będzie, UE pozbędzie się problemu :frowning:

Dzicz też jednak wzdraga się przed krzywdzeniem dzieci, szczególnie tak małych. Rosjanie, to nie są ludzie. I nie zwierzęta, bo zwierzęta też tak nie robią. Co to za stwory?

Tym bardziej, ze juz covid nadwyrezyl gospodarkę.

Nawet Chinczykom to nie na rękę, bo tracą rynki zbytu.

Moze ekoterrorystom? Covidem sie nie udalo wykonczyc nadmiaru ludzi to poprawic wojną i glodem?

Co prawda Ksiega Objawienia jest datowana na 2. połowę I wieku naszej ery, to odwołując sie do Strego Testamentu może zawierać pewną prawidłowość, niezależnie od okresu, kiedy występuje.

Niczego nie wykluczam.

2 polubienia

Szkoda tylko, że zachodni politycy już podejmują decyzje które potem będzie ciężko odkręcić, jeśli miałoby się okazać że pierwsze wrażenie jednak było mylne. Stąd tylko krok do tego, żeby na wszelki wypadek nawet nie próbować dochodzić prawdy.

1 polubienie

Macron nie lepszy. Wydzwania tylko do Putina i myśli, że językiem coś wynegocjuje, przy okazji kreując się na wielkiego lidera, żeby zgarnąć kilka głosów w nadchodzących wyborach. W moich oczach tylko się kompromituje, nie zagłosowałbym na kogoś takiego. Putin rozumie tylko argument siły. Pamiętacie jak kilka lat temu rosyjski samolot naruszył przestrzeń powietrzną Turcji? Nie cackali się z tym. Zestrzelili i skończyło się. Spokój. To samo powinny zrobić inne kraje - Japonia, Finlandia czy Szwecja, gdy ruscy przeginają pałę.

6 polubień

UE to juz nie Merkel.
Jej to cieple kapcie i fotel przy kominku.
Inna sprawa, ze jej następca to zagubione dziecię we mgle.

2 polubienia

Kwas azot. użyły te bndziory…i 25nalotów w ost.3 godzinach… :frowning: zrobili :frowning:

I ten, co marznąć nie chciał, nazwiska nie pamiętam…niemiecki parlamentarzysta.

Macron jest wg mnie skończony. Ale jeśli nie on, to kto może wygrać wybory?

Właśnie, a tej siły ze strony zachodu nie widzi. Może trochę obawia się NATO, ale… kto tam go wie :frowning:

No, chyba nie myślisz, że o tym nie wiem. Ale nawet jako osoba prywatna do UE Ukrainy nie chce.

Kijów chcą odreagowac?

1 polubienie

Tak, bo traumy dostali, że zostali ograniczeni.

Le Pen w sondażach dorównuje Macronowi.

A to bylby niezly numer :grin:

Macron jest politycznym kretynem. I tyle.

4 polubienia

Kiedy patrze na to jak oni,nie wyłaczając Franciszka,miotają sie bezradnie jakby rozpatrywali wszystkie"za" i"przeciw",widzę ze nic,żadna zbrodnia nie zrobi na nich wrazenia…
Owszem,mozna przyjąc ze rolą polityka jest unikniecie zagłady nuklearnej ale z drugiej strony,jak,no JAK można patrzeć na ofiary gwałtów i zbrodni i dalej wracać “za biurko”???Dzisiajsze zdjecia mówią wyraznie ze nie ma żadnej róznicy miedzy putinowcami a hitleryzmem i stalinizmem.Ostatni raz takie rzeczy dzialy sie podczas wojny iracko irańskiej a i pewnie w Afganistanie.Z tej ostatniej relacji nie było i pozostaje nam…Rambo i współczesne doświadczenie.
Mam tylko nadzieję ze"wieloletnia" kariera kraju rad i jego leninizmu,raz na zawsze zostanie wytarta z tępych łbów draństwa na calym Zachodzie.Koniec pieprzonej legendy! :rage:

4 polubienia

Lala malowana :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie