Wygramy? część 2.

3:1 |26:24| Wygraliśmy z pogromcą naszego pogromcy.

Po Bartoszu Kurku widać, że jeszcze potrzebuje czasu. Bardzo dobre zagrania przeplatał z lipą. Spóźnia się do piłek, co jest typowym symptomem długiej przerwy w grze.
Leone znów wielki.

2 polubienia

A jutro Italia. O 5.30. :smile:

Juz przy innej recenzji wspominalem o magicznej sile slowa"gdyby",w naszym obozie :face_with_raised_eyebrow:
Te rezultaty tylko potwierdzaja ze ten turniej niczemu nie sluży.Czysta komercja,kolejny ukłon w strone Azji…
Ktoś najprawdopodobniej ma ustalone z góry zyski z tak absurdalnych turniejow na koncu swiata…
Po tym co sie dzieje w Katarze wole sobie na razie nie wyobrazac mistrzostw swiata w pilce noznej,tamże…

1 polubienie

birbant,litości…Czasu na co w pazdzierniku???
On jest teraz w sytuacji w ktorej caly czas chodzil na dniowki a nagle kazano mu grac w nocy…
A zaraz czeka go przymusowy “urlop”[koniec sezonu].
Oczywiscie siatka jest grą halową i łatwiej mozna to opanowac ale nikt w zadnym sporcie nie bedzie gral caly rok!
On potrzebuje czasu na przyszly sezon.

Pisząc, dostosowuję się do sytuacji, jaka jest. A, że chora, to już większość środowiska tak twierdzi.

1 polubienie

Piatek w Katarze…
I nagle stadion pelen…
Nosiciele przescieradel zjawili sie w nadkomplecie by obserwowac anormalnie zdolnego skoczka wzwyż ktory ich reprezentuje.Bashir jesli dobrze pamietam…
Malo nie padl na 2.33 ale 2.37 wziąl tak ze klękajcie narody…
Zloto dla Kataru!
A co robia ich"kibice"?Poklaskali,poskakali i…wychodzą ze stadionu!
Przyznam ze dla mnie nie ma w sporcie wiekszego skandalu jak ambiwalencja wobec wlasnych zwyciezcow :rage:
Chłopak nie doczekal sie dekoracji…Odwolano ja bo stadion byl juz pusty!
Juz nawet nie chodzi o to ze miejscowi maja w doopie calą reszte swiata,ze nie potrafia ani być,ani dopingowac ani chocby wyrazic minimum zainteresowania tym o co sami zabiegali…Ale tak potraktowac swojaka?Zwyciezce w genialnym stylu???
Chód,maraton…To wszystko tylko po polnocy…Zna ktos wyniki?Bo wp.nie zna…
Wrocmy jednak do normalnosci…
Lewandowski na 1500m. pokazal klase jakiej niestety brak wielu naszym mistrzom.To jest facet nie do zdarcia!Wygral polfinal tak jakby poprzedni bieg tylko go ubawil…A myslalem ze przestraszy bo do takich reakcji przywykłem…Ingebritsen mogl tylko ogladac plecy naszego.Reszta takze…
Jaki bedzie final?Kto udawal w polfinale a komu sie juz odechcialo?Final 800 z udzialem Portorykanczyka ktory w polfinale rozbil wszystkich a w finale przestal istniec jeszcze przed ostatnia prosta,daje do myslenia…Oby taka historia sie nie powtorzyła…
Dawno juz nie widzialem takich nerwow i tylu błedow w sztafetach 4 x 100.USA czy Anglicy?Oto jest pytanie!
Ja kibicuje zaskokujaco dobrym Wlochom! Duch Pietro Mennei powraca?
cdn

1 polubienie

Podobne kretyństwo z tymi MŚ w Dohe, jak z siatką w kilku miastach i PŚ. Komuś odjebało przepotężnie.

2 polubienia

A od organizacji zawodów w Katarze, to ja już mam katar.

1 polubienie

Posypia sie skargi i komentarze…I juz slysze jak sie cynicznie bedą zastawiac ideą barona De Coubertine’a…
Prawde mowiac,nie podoba mi sie juz od dawna idiotyczna idea drenowania skoczkow w tym tzw.letnim grand prix…
Czy mam myslec ze jesli kiedys pojawia sie kibice na biathlonie to bedzie znaczylo ze w lipcu odbedzie sie biathlon na wrotkach???O puchar świata,a jakże :rage:
Fakty sa takie ze dzisiaj juz,wielu sportowcow umiera grubo przed 70-tką.Inni po zakonczeniu kariery,staja sie inwalidami…Co bedzie za kilkanascie lat?

1 polubienie

Świat wariuje. Absurd na absurdzie. Dla kasy?

1 polubienie

Sportowcy tez zdaje sie,nie są bez winy.
Jesli robi sie anonimowa sonde,z ktorej wynika ze 70-80% sportowców,dla zlotego medalu wzieloby kazdy doping to potem trudno sie dziwic ze są traktowani tak jak na to zaslugują…
Pewnie ze szmal rządzi ale w tym tyglu,szkoda uczciwych.Szkoda talentow,szkoda nieswiadomych tego co robią…
Ale najbardziej szkoda tych ktorzy staja sie ofiara wszelkich systemow.
Dla przykladu…Gdybym byl np. pilkarzem recznym i zdobylbym mistrzostwo swiata,ktore NIE DAJE mi awansu na Igrzyska,to kto wie czy nie olałbym kadry…

1 polubienie

I to jest kolejna bzdura.Moim zdaniem, każde mistrzostwo w światowej imprezie powinno być biletem do IO. Łącznie z ME. A reszta niech męczy się w kwalifikacjach. Przecież tak dobry zespół, jak Słowenia może nie zagrać w IO. Mistrzowie świata, kontynentów i zwycięzcy PŚ powinni w nagrodę być zakwalifikowani do najważniejszej imprezy, Swoją wartość udowodnili.

1 polubienie

W kazdej dyscyplinie wyglada to inaczej ale tez w KAZDEJ pietrzą sie absurdy.W siatce kobiet jest chyba najgorzej…

1 polubienie

Zmieniam temat, bo bo ten jest wkuwriający.

Myślę, że jutro poradzimy sobie z Włochami. Oni grają bardo nierówno, ale lekceważyć ich nie można. A później Rosja. Też są w dziwnej formie. Ale, weź, utrzymaj dyspozycję w takim systemie. O cholera, wracam do tematu. :face_with_hand_over_mouth:

1 polubienie

Ha,ha,ha…No wlasnie…
Wlosi nam na ogol,nie leżą.Rosjanie to swieta wojna…I do tego turniej o nic…
O ile Włosi nie zaczeli sie rozumiec,powinnismy wygrac.To ekipa w przebudowie i… jakos nie za bardzo zainteresowana wygrywaniem,poki co :grinning:

Jakiś tam prestiż ten turniej daje. Ale można go też potraktować, jako układanie drużyny do IO. Dobra, dajmy se na razie spokój. Teraz czymie kciuki za naszego Lewandowskiego. :blush:

1 polubienie

Ja bede w samolocie i nic nie zobacze…

1 polubienie

Polska -Italia 1:0 do 18

Bartosz Kurek wraca do gry. Leone zaszalał. W ogóle ten set bardzo ładny w w wykonaniu naszej drużyny.

1 polubienie

2:0 do 18. Bardzo dobra gra Polaków.

Są polscy kibice. Naliczyłem siedmiu. Drą się niesamowicie. :smile:

2 polubienia

3:0 !!! Trzeci set do 22. Włosi w tym secie robili co mogli i mieli dwa razy prowadzenie, ale nasze chłopaki spokojnie to odrabiali.
Moim zdaniem, najlepszy mecz Polaków w tym turnieju. Bez słabych punktów, bardzo wyrównana drużyna. Kurek zaczyna robić swoje, Wilfredo wbijał gwoździe, przyjęcie dobre, niezły blok, należyte rozegranie.
Pojutrze Rosja.

1 polubienie