Wysyłacie jeszcze pocztówki z wakacj?

Czy już tylko wpis na “FB” czy zwykły sms wystarczy? To samo z życzeniami urodzinowymi? Kto z was jeszcze wysyła kartki pocztowe?

Pewnie tylko dla babci czy nauczycielki, by się ucieszyły…( pomijam, że można zrobić samemu, jak jedna userka tu, ja też kiedyś robiłam :smiley: raz jak wysłałam przyozdobioną kopertę moimi malunkami, to aż żartobliwą “naganę” dostałam od tego kogoś, podobno matka kolegi wstydziła się takie coś odbierać od listonosza hahaha a tam jakieś motylki, kwiatki, naklejki moja tfurczość hehe

1 polubienie

Na razie to czekam na wakacje…
Pocztowki rzadko wysyłalem kiedykolwiek.Jesli juz to pisalem listy.Juz ponad rok nic nie napisalem…
Natomiast fejs to ewentualnie zdjecia.Nawet lubie tworzenie zestawów-albumow.

1 polubienie

Jak komus chce humor popsuc to mu kartke wyśle. :stuck_out_tongue_winking_eye:
A bozonarodzeniowe ciągle jeszcze wysylam i dostaje.

1 polubienie

Ani sms, ani tym bardziej fb ;(
Z wakacji to różnie, raczej nie wysyłam, tylko robię (najbliższym) po powrocie swoją kartkę, Lo, czy albumik.
Imieninowe, urodzinowe, ślubne itp - wysyłam i to tylko własnoręcznie robione, najczęściej personalizowane.

2 polubienia

Ja nie.

1 polubienie

Rzadko, z wyselekcjonowanych miejsc (np. z Watykanu, żeby był stempel :wink: )

2 polubienia

Trochę bez sensu skoro wszystkie zabytki można sobie w necie obejrzeć,
a swoje odbicie w lustrze zobaczyć.
Świąteczne życzenia jeszcze wysyłam,bo i kilka osób-prawdziwych seniorów jeszcze żyje.
Na życzenia nikt specjalnie nie czeka,na inne formy pamięci-być może… :wink:

1 polubienie

Nie wysyłam, ale jak wiem że ktoś zbiera magnesy albo konkretne rzeczy z różnych miejsc to mu kupuje.

3 polubienia

Nie.
Kilka osób dostaje mms-a z ciekawym ujęciem i tyle.

1 polubienie

:upside_down_face: :upside_down_face: :upside_down_face:

Wysylam kartki do znajomych do Polski na swieta, urodziny i takie tam. Pocztowki czasami, ale zazwyczaj nie mam czasu szukać poczty zeby je wyslac.
Moj brat tydzień temu dostał kartkę urodzinową, którą wyslalam mu… w lutym.

3 polubienia

Gorzej jak nie zbiera ale mu kupują…

2 polubienia

pO CO ZATEM JECHAĆ DO DUBAJU? SKORO MOŻNA FILMIK NA YT ZOBACZYĆ? :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Moja córka wysłała w tym roku z wakacji 24 pocztówki. Do roznych osob. Nawet pani u ktorej robi paznokcie.

4 polubienia

Bo to mile znalezc w skrzynce pocztowej cos innego niz faktury czy gazetki reklamowe :wink:

3 polubienia

Tam to naprawdę nie wiem,po co ludzie jeżdżą?
Ale CZŁOWIEK-ciekawski z natury chce wszędzie swoje stopy postawić,
gorzej gdy zostawia nieciekawy “ślad”…

1 polubienie

Co masz na myśli pisząc Tam ?

Mniemam że Dubaj…

3 polubienia

Jakos do Dubaju mnie nie ciagnie. Marzylo mi się Machu Picchu, ale pozostanie sie chyba tym zadowolic przez zaraze

1 polubienie

W Dubaju podobno są najwyższe wieżowce świata i nawet stok narciarski…
To rozrywka dla mieszkańca wsi,a nie metropolii… :wink: