YEBBAĆ PIS! Bez żadnych gwiazdek!

Co ty gadasz ? Kurwizję oglądasz ? :open_mouth:

Piszesz ze korwin byl przeciw… a PiS i kukiz byl ZA przeciez. to ty cos mieszasz.

Mylisz nazwiska xzy glosowania… xd

1 polubienie

Chyba ty coś mieszasz :wink: PiS, Korwin i Kukiz byli przeciw :smiling_imp:

Jednak o inny poodbny filmik z ujęciem Korwina chodziło, który wstawiałem wyżej, ale to już musisz poszukać samodzielnie :wink:

A ty mowisz o tym glosowaniu za przeniesieniem obrad a nie lex tvn…
No Kukiz za pierwszym razem byl ZA przeniesieniem

1 polubienie

Niby był, a nie jest także ch***j mu w dupę

Po pierwsze to co zescie sie tak przyxzepili tego glosowania za przesunieciem na 2 wrzesien?

Kukiz mogl na serio (i tak pewnjie bylo) zle zaglosowac bo bylo zamieszanie wtedy… a pozniej po reasumpcji zaglosowal dobrze czyli przeciw przelozeniu obrad.

Po 3 to bylo przeciez tylko przeniesienie na 2 wrzesnia. Wiec jakie to znaczenie? Jezeli Pis mial glosy kukiza juz od kilku dni to nawet bez reasumpcji by przeglosowal ten lex tvn tylko ze 2 wrzesnia…

Wszyscy sie burza na kukiza a przeciez juz od tygodnia bylo wiadomo ze zaglosuje ZA lextvn

1 polubienie

Bo to ewidentnie i tak jełop! Wstyd mi, że kiedyś na niego głosowałem!

Dla mnie jest już skończony skoro walczy z wolnymi mediami w POlsce

2 polubienia

A to juz sa rozne interpretacje…
Niektorzy nazywaja to “walka z wolnymi mediami” XD

Kukiz to diabli wiedza za czym byl?
Chyba tylko za wygodnym fotelem i stalym przychodem jako posel …
Banialuki opowiadal w zaleznosci od wlasnych korzysci.

3 polubienia

Bo to jest de facto ukryta mniej lub bardziej wojna z wolnymi mediami :confused:

2 polubienia

Nie no byl ZA lexTVN tylko ze niewiadomo dlaczego przy wniosku kamysza o przeniesienie zaglosowal z opozycja… pomylil sie i tyle

Jacy oni biedni roztargnieni …

1 polubienie

Ale spokojnie. Uspokoje was… Nawet jezeli Witek nie zrobilaby reasumpcji to i tak by to przeglosowali 2 wrzesnia… to bylo tylko odwleczenie wyroku xd

Tego nigdy nie mozna by byc pewnym

2 polubienia

No w sumie… moze konfederacja by zmienila zdanie do tego czasu

NO właśnie czas był istotny. Jeżeli przegłosowali by 2 września, to Senat miałby czas do 2 października, a koncesja TVN wygasa 26 września, Czyli Rada Radiofonii i TV musiałaby w tym czasie udzielić koncesji, bo obowiązywałoby wciąż dotychczasowe prawo. To włąśnie dlatego tak się spieszyło JE*AĆ PISOWI!

6 polubień

A to ciekawe.

1 polubienie

A co myślałeś ze ten pośpiech wynika z obawy Kaczora, żeby już jesienią nie przejął stacji jakiś narkobiznes z Kolumbii? :slight_smile:

7 polubień

Mi nawet nie chodzi jak kto głosował bo wiadomo że różne są poglądy i interesy polityczne. Chodzi o złamanie prawa i wprowadzenie precedensu ze każde niekorzystne głosowanie można powtarzać w nieskończoność aż do uzyskania zadawalającego wyniku. W tej sytuacji cały sejm staje się zbędny.

8 polubień