Z Iloma ludźmi mieszkacie?

Kto wam towarzyszy ma co dzień w domu?

2 polubienia

Wlasny cień i odbicie w lustrze jak na razie

2 polubienia

Smutne to. Witaj w klubie

2 polubienia

Tutaj mam 4 wspollokatorow.2 czarnych,Turek,reprezentant Wysp Samoa i ja…Opuszczam ten “hostel” za 12 dni i ide na swoje!!!:grinning:
W Poznaniu jesteśmy 2 + 1,na 103 metrach.Bosko jest bo nie ma sąsiadów,po godz.15
No chyba ze klasyczna patologia ale to dwa pietra różnicy…

4 polubienia

Znaczy multikulti room.

2 polubienia

Wszedlem w to w czasie covidu i wtedy bylem sam przez 2 miechy.Potem doszli angole i holenderka i ten czarny Franklin z którym w najlepszych chwilach,mam jedynie “pakt o nieagresji”
Niestety,angole i holenderka poszli w sina dal a ten smierdziel zostal…
Ostatnio jest lepiej bo.lato i można trzymac okna otwarte​:grimacing::yum:

3 polubienia

Zabrzmiało lekko rasistowsko.

2 polubienia

I tak mialo zabrzmiec bo nie Ty z nim mieszkasz tylko ja.
Jak czarny jest beee to rasizm,tak? Wolno srac tylko na bialych,tak?
Nie wcoorviaj mnie!!!
Oczywiście nie zauwazyles ze wspomnialem o DWOCH czarnych.
Ona,skrzeczaca jedza o wzroscie 1.30 (pigmejka?) jest idealnym wspolokatorem jesli chodzi o kuchnię,toalety itp. Ale,sorry…Mam juz dosyc życia studenckiego😇

2 polubienia

Nigdy nie byłem w takiej sytuacji. Polska jest raczej jednolita kolorowo i kulturowo. Wyznaniowo też.

Śmiać mi się chce jak czytam krytykę działań Netflixa. Czarna Kleopatra itp.
Wyszedł teraz nowy film Disneya. Filmowa wersja małej syrenki. W tym nowym filmie syrenka jest czarna.
Z kolei z w sezonie popularnego Wiedźmina jeden z głównych bohaterów ma się okazać gejem.

4 polubienia

Ja, 3 ludzi, 3 koty i pies

4 polubienia

Z 4 ludźmi i z jednym psem.

6 polubień

Gdzie Wy się mieścicie? :thinking:

2 polubienia

Uważajcie, bo na starość będzie obrzydliwie bogaci. I samotni.

1 polubienie

A ty z kim mieszkasz?

1 polubienie

Sama :frowning: Dlatego często mówię do siebie samej.

3 polubienia

U mnie aktualnie tylko jeden człowiek mieszka ze mną (tzn. nie człowiek, tylko żona :slight_smile: )

6 polubień

Ze mną też mieszka jeden osobnik, tyle, że on, to akurat człowiek jest. :smiley:

5 polubień

Człowieki potrafią być przyjazne :slight_smile:

4 polubienia

Czasem są bardziej przyjazne czasem mniej. To zależy chyba od ich nastroju. Ale małpiszony mają podobnie: raz są wredne a raz całkiem znośne :joy:

4 polubienia

To i ja się włączę. Wynajmuję domek, zajmuję jego dół, a na górze mieszka kolega, jego córka z partnerem. Na szczęście mam możliwość ograniczania kontaktów z nimi. Nie jestem zadowolony z tego polskiego towarzystwa, ale po kilku moich wjazdach, póki co starają się ograniczać moje niezadowolenie. Czekam na przydział mieszkania z programu; senior 70+ i opuszczam posesję. Wiem, że beze mnie sobie nie poradzą, ale to nie moja sprawa. Póki ja jestem, muszą dostosować się do moich wymagań.

4 polubienia